چهارده کشته در درگیری سپاه پاسداران و حزب دموکرات کردستان ایران

زیتون– فرمانده سپاه کردستان از سومین درگیری بین این نهاد نظامی و حزب دموکرات کردستان طی هفته های اخیر خبر داد. 0,,18124792_303,00
محمد حسین رجبی امروز گفت که طی این درگیری ۱۱ نفر از اعضای این حزب توسط پاسداران بومی استان کشته شدند.
روابط عمومی سپاه کردستان نوشت که این گروه ۱۱ نفره که قصد ورود و حضور در کشور را داشتند از همان لحظه اول در رصد اطلاعاتی نیروهای سپاه کردستان قرار گرفتند.روابط عمومی سپاه کردستان به نقل از رجبی نوشت که این عده «ضد انقلاب بودند.» رجبی در ادامه توضیح داد «نیروهای سپاه استان جاهایی را که این گروه قصد ورود داشتند سد کردند و با تحمیل اراده خود بر آنان، اعضای این تیم را به محل موردنظر خودمان هدایت کردیم.»
فرمانده سپاه کردستان در ادامه افزود «پس از ۱۰ روز تعقیب آنها را به منطقه کوهسالان سروآباد هدایت کردیم» و در آنجا نیروهای ما هر ۱۱ نفر اعضای این تیم را کشتند.
بر اساس این گزارش، در این عملیات سه نفر از نیروهای بومی سپاه کردستان نیز کشته شدند.
درگیری های پیشین بین سپاه و حزب دموکرات کردستان ایران، نیز آمار بالایی از کشته شدگان داشت. روز ۲۷ خرداد در درگیری که در منطقه مرزی اشنویه رخ داد ۱۵ نفر از هر دو طرف کشته شدند. بعد از آن نیز نیروهای سپاه پاسداران و نیروهای حزب دموکرات کردستان در یکی از روستاهای مهاباد درگیر شدند.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

سایه هم از این سرزمین کم شد و رفت؟ او نای و نوای عصر ما بود. او طنین غم و درد و رنج و شادی این‌جا بود. او نشانی همه‌ی پیچ و خم‌های تاریخ این

ادامه »

وقتی سیروس الوند در جشن خانه سینما سال ۱۳۸۹ سخن مرحوم علی حاتمی را بازگو کرد که: «اگر روزی فیلمی را دیدید که آن فیلم در

ادامه »

انقلاب مشروطه مهم‌ترین اتفاق سیاسی تاریخ معاصر ایران است که مرز سیاسی و اجتماعی بین ایران قدیم و جدید را

ادامه »