درگیری نیروهای حزب دموکرات و سپاه این بار در مهاباد

زیتون– نیروهای سپاه پاسداران و نیروهای حزب دموکرات کردستان در یکی از روستاهای مهاباد درگیر شدند.
این دومین درگیری سپاه و نیروهای حزب دموکرات طی یک هفته گذشته است. هفته پیش این درگیری در اشنویه، در نزدیکی ارومیه، رخ داد. 151103141941_sepah_512x288__nocredit
یکی از اعضای سپاه پاسداران خبر درگیری در مهاباد را در اختیار ایرنا گذاشت. بر اساس توضیحات این عضو سپاه از عصر روز گذشته (جمعه)، شماری از نیروهای دموکرات وارد یکی از روستاهای مهاباد شدند که مورد شناسایی قرار گرفتند و نیروهای سپاه با آنها درگیر شدند که این درگیری هنوز ادامه دارد.
سایت کردستان مدیا،متعلق به حزب دموکرات کردستان ایران نوشته است که نیروهای سپاه روز جمعه، ارتفاعات کوهستانی مهاباد را توپ‌باران کرده‌اند. این سایت گفته است که نیروهای سپاه پاسداران با ادوات سنگین نظامی، لندی شیخان و بینگوین را توپ‌باران کرده‌اند.

آژانس خبری موکریان نیز  به نقل از منابع میدانی و شاهدان محلی خبر داد که حوالی بامداد امروز (شنبه) درگیری دیگری بین نیروهای حزب دمکرات کردستان ایران و سپاه پاسداران در شهرستان سروآباد رخ داد. شاهدان محلی از شنیده شدن صدای گلوله از ساعت ۳ تا ۵ بامداد خبر داده اند.
وب سایت کردستان میدیا، رسانه رسمی حزب دمکرات کردستان، تایید کرد یک پیشمرگه این حزب در این درگیری کشتە شدە است.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

حالا درست در همان میدانی که مخوف‌ترین نیروهای‌شان را برای سرکوب مخالفان، به صف کرده بودند تا بتوانند به هر طریقِ ممکن، زهرچشم مخالفان را بگیرند؛ دیوارنگارهای بزرگ نصب کرده‌اند در وصف و تمجید “رأی”

ادامه »

اشاره: پس از برگزاری انتخابات مجلس دوم، در سلسله یادداشت های روزانه ام، مطلب زیر را نوشته ام. می پندارم که انتشار آن در

ادامه »

۱۲ اسفند ۱۴۰۲ جمهوری اسلامی انتخاباتی را با پایین‌ترین میزان مشارکت در طول ۴۵ سال گذشته برگزار خواهد کرد. حضور

ادامه »