حمایت مشاور رهبری از بیانیه قاسم سلیمانی

زیتون- علی‌اکبر ولایتی، مشاور امور بین الملل رهبری، اقدام اخیر دولت بحرین نسبت به سلب تابعیت از شیخ عیسی قاسم را خلاف مقررات بین‌المللی، حقوق انسانی و مبانی اسلامی دانست.
رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز همچون قاسم سلیمانی دولت بحرین را تحدید کرد که «اگر دولت بحرین از اقدامات خود دست برندارد و بخواهند به این اقدام غیرقانونی خود جامه عمل بپوشانند بدانند که با مقاومت مردم بحرین و جهان اسلام مواجه خواهند شد.»
ولایتی در پاسخ به این سؤال خبرگزاری فارس که نامه سردار سلیمانی فرمانده سپاه قدس ایران در این رابطه چه پیامی به همراه دارد، توضیح داد آنچه که «سردار سلیمانی به عنوان مسئول سپاه قدس» انجام داد کار بسیار مهمی بود و بدین معناست که «جهان اسلام در قبال اقدام دولت بحرین ساکت نخواهد نشست.
قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس در پیامی دولت بحرین را تهدید کرده بود که در صورت سلب تابعیت شیخ عیسی قاسم، به «مقاومت مسلحانه بی‌سابقه‌ای روبرو می‌شود که اسقاط رژیم بحرین گوشه‌ای از تبعات آن خواهد بود.»

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

حواشی مربوط به ماهواره‌ی روسی «خیام» همچنان ادامه دارد و در فضای مجازی، بسیاری از کاربران، دولت رئیسی را به خاطر این موضوع به سخره می‌گیرند. چرا که پرتاب ماهواره خیام با ماهواره‌بر سایوز از

ادامه »

سایه هم از این سرزمین کم شد و رفت؟ او نای و نوای عصر ما بود. او طنین غم و درد و رنج و

ادامه »

وقتی سیروس الوند در جشن خانه سینما سال ۱۳۸۹ سخن مرحوم علی حاتمی را بازگو کرد که: «اگر روزی فیلمی را دیدید

ادامه »