در پی سلب تابعیت رهبر شیعیان بحرین

تهدید بحرین توسط قاسم سلیمانی

زیتون-فرمانده نیروی قدس سپاه در واکنش به سلب تابعیت رهبر شیعیان بحرین، هشدار داد که هرگونه تعدی به شیخ عیسی قاسم با مقاومت مسلحانه بی‌سابقه‌ای روبرو می‌شود که اسقاط رژیم بحرین گوشه‌ای از تبعات آن خواهد بود.
سردار قاسم سلیمانی پس از انتشار تصمیم دولت بحرین برای صلب تابعیت از عیسی قاسم، بیانیه ای منتشر کرد. او در این بیانیه که توسط خبرگزاری فارس منتشر شد، اقدام دولت بحرین را «گستاخی آل خلیفه» دانست و تاکید کرد که دولت بحرین برآورد دقیقی از خشم مردم ندارد.
فرمانده نیروی قدس «تجاوز به حریم آیت الله شیخ عیسی قاسم» را خط قرمزی دانست که عبور از آن «شعله ای از آتش را در بحرین و سراسر منطقه پدید خواهد آورد و برای مردم راهی جز مقاومت مسلحانه باقی نخواهد گذاشت.»
قاسم سلیمانی این بیانیه را از سوریه صادر کرد. او روز گذشته و در پی شدت گرفتن درگیری ها در سوریه، عازم این کشور شده بود.

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

در پی سلب تابعیت رهبر شیعیان بحرین

جریان شناسی سیاسی در آستانه آغاز ثبت‌نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ایران با مرگ ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران، قرار است طی چهار روز آینده ثبت‌نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در ایران آغاز شود. این

ادامه »

اگر مجموعه ابهامات و تناقضات بی‌شمار و عیان «سانحه» سقوط هلیکوپتر حامل رییسی و امیرعبدالهیان، بیانگر واقعیت ماجرا باشد و عملاً طرح ترور و

ادامه »

۱- «پنجاه آمبولانس برده بودن. کلی ماشین و اتوبوس ول داده بودن توو جاده. به همه بیمارستانهای استان آماده باش

ادامه »