حسن نصرالله: امور مالی حزب‌الله لبنان از ایران می‌آید و نه از طریق بانک‌ها

سیدحسن نصرالله رهبر حزب الله لبنان تایید کرد که همه بودجه حزب الله لبنان از سوی ایران تامین می شود.
نصرالله روز جمعه به مناسبت چهلم شهادت مصطفی بدرالدین از فرماندهان ارتش حزب الله لبنان در سوریه سخنرانی عمومی داشت که توسط شبکه المیادین پخش شد.
او در این سخنرانی در باره تحریم های مالی آمریکا علیه حزب الله لبنان گفت که «هر گونه اقدامی از سوی بانک ها علیه حزب الله لبنان تاثیری بر این گروه نخواهد» داشت زیرا «بودجه حزب به صورت کامل از ایران تامین می شود.»
رهبر حزب الله لبنان در ادامه تاکید کرد «همه امور مالی حزب الله لبنان از ایران می آید و نه از طریق بانک ها، همانطور که موشک ها به ما می رسند که با آنها اسرائیل را تهدید می کنیم پول هم به ما می رسد.»
نصر الله همچنین در بخش دیگری از سخنرانی اش به نقش این نهاد نظامی در سوریه پرداخت. بر اساس آنچه بی بی سی فارسی به نقل از المیادین منتشر کرد، حزب الله دفاع از حلب را دفاع از لبنان و اردن دانست و گفت که «باید حضور در حلب را تقویت کرد.»

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. به دلار هم تامین میشود ، واحد پول دشمن ، چون اعتبار ریال نظام مقدس در حد اعتبار خود نظام مقدس است و حتی حزب الله هم قبولش نمیکند !
    چه کسی گفته است دندان اسب پیش کشی را نمی شمرند ؟!

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

اندیشمند حوزه علوم دینی، خانم صدیقه وسمقی، در یادداشت خود تحت عنوان “نه به ابتذال سرکوب‌گری” منتشر شده در سایت زیتون در ۴ خرداد ۱۴۰۲ می‌نویسد: “سال‌هاست که کشور ما در رأس بحران‌های فزاینده‌ی اقتصادی، اجتماعی،

ادامه »

سالهاست که کشور ما در رأس بحران‌های فزاینده‌ی اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی، از یک ابربحران رنج می‌برد، ابربحرانی که از دل بحران‌های فراوان

ادامه »

انسان ها را از منظر نسبت آنها با دردها و مسئولیت‌پذیری اجتماعی عموماً به چهار دسته می‌توان تقسیم کرد: ۱.

ادامه »