تهران، مهاباد، چابهار و چند نقطه دیگر هدف بمب‌گذاری‌های تروریستی اخیر

زیتون– محمود علوی، وزیر اطلاعات، در جلسه غیرعلنی امروز مجلس جزئیات خنثی‌سازی بمب‌گذاری تروریست‌های تکفیری در تهران و چند استان دیگر را تشریح کرد.
جواد کریمی‌قدوسی، نماینده مشهد، در گفت‌وگو با تسنیم به بخش هایی از سخنان امروز وزیر اطلاعات اشاره کرد. به گفته کریمی‌قدوسی وزیر اطلاعات در این جلسه «جزئیاتی از عملیات‌های ویژه» این وزارتخانه در «کشف و دستگیری گروهک‌های تروریستی» که قصد بمب‌گذاری در تهران، مهاباد، چابهار و چند نقطه دیگر کشور را داشتند، پرداخته است.
علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی نیز روز گذشته بدون اشاره به جزئیات از «کشف و انهدام یک شبکه تروریستی» در ماه رمضان خبر داد که به گفته او «تصمیم داشتند در تهران عملیات انتحاری انجام بدهند.»
شمخانی در این رابطه گفته بود «در همین ایام نفرین‌شدگان زمین تصمیم داشتند تحرکاتی انجام بدهند اما گزارش مختصری منجر به کشف شبکه‌ای شد و نیروهای امنیتی گروهی را در ماه رمضان به دام انداختند که تصمیم داشتند عملیات انتحاری در تهران انجام بدهند.»
وزارت اطلاعات نیز روز سه شنبه با انتشار بیانیه ای خبر از تلاش های «تکفیری ها» برای بمب گذاری در «عمق» ایران داده بود.

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

حواشی مربوط به ماهواره‌ی روسی «خیام» همچنان ادامه دارد و در فضای مجازی، بسیاری از کاربران، دولت رئیسی را به خاطر این موضوع به سخره می‌گیرند. چرا که پرتاب ماهواره خیام با ماهواره‌بر سایوز از

ادامه »

سایه هم از این سرزمین کم شد و رفت؟ او نای و نوای عصر ما بود. او طنین غم و درد و رنج و

ادامه »

وقتی سیروس الوند در جشن خانه سینما سال ۱۳۸۹ سخن مرحوم علی حاتمی را بازگو کرد که: «اگر روزی فیلمی را دیدید

ادامه »