محسنی‌اژه‌ای خواستار تعیین قضات ویژه برای پرونده‌های حجاب شد

زیتون – غلامحسین محسنی‌اژه‌ای از روسای کل دادگستری‌ها خواست برای رسیدگی به پرونده‌های مربوط به حجاب اجباری قضات ویژه‌ای تعیین کنند.

رییس قوه‌قضاییه جمهوری اسلامی روز پنج‌شنبه، بیست و نهم تیر‌ماه، گفت افرادی که با پوشش اختیاری در جامعه ظاهر می‌شوند «می‌خواهند امنیت روانی مردم را مخدوش کنند و آب به آسیاب دشمن بریزند.»

اژه‌ای با بیان اینکه بخشی از «کشف حجاب‌ها با انگیزه سیاسی و هدایتگری معاندان» است افزود:«باید توجه داشت که کشف حجاب حتی اگر با انگیزه سیاسی و هدایتگری معاندان هم نباشد، عملی خلاف شرع و قانون است.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. آفرین حاجی. دلار ۵۰۰۰۰ تومانی رو ولش،حجاب اجباری را عشقه!! با همین فرمون برید ته دره. لااقل بعد از سرنگون شدنتون دیگه بهانه‌ای نباشه که ما تابع خواست مردم بودیم و فلان و بهمان. طبق نظرسنجی وزارت ارشاد بالای ۷۰ درصد مردم با حجاب اجباری مخالفند،بعد حجاب اختیاری امنیت همون مردم رو مخدوش میکنه و آب به آسیاب دشمن میریزه! درد شما اینه که دشمن شما خود ملته،یا خودتون دشمن ملتید. اگر جرات دارید دوباره گشت ارشاد را راه بندازید. با همون اولین بازداشت اوضاع پارسال تکرار خواهد شد. فقط تعجب می‌کنم پرسنل این گشت قراره کیا باشند! بعید میدونم ۹۹ درصد پرسنل کادر نیروی انتظامی این قدر ابله باشند که در چنین اوضاع خطرناکی نقش کبریت در انبار باروت را بازی کنند.

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

۱-«هویت ملی و هویت قومی در شهر معاصر ایرانی؛ مطالعه‌ی موردی نقده» عنوان پایان‌نامه‌ی کارشناسی ارشد رشته انسان‌شناسی «لیلا حسین‌زاده» است. ایشان این پایان‌نامه را به «مردم نقده و خواستشان برای زندگی به یاد سید

ادامه »

هفتهٔ گذشته با همین رسانهٔ زیتون که همیشه “خون ژینا” را همراه بوده، گفت‌و‌گویی داشتم ، و از مهم‌ترین گزارهٔ آن بسیار استقبال شد:

ادامه »

جامعه‌ ایران شکل گیری یک جنبش انقلابی را تجربه می‌کند که نتیجه مطلوب آن گذار از جمهوری اسلامی با کمترین

ادامه »