محسنی اژه‌ای: پرونده مخدوش‌کنندگان امنیت روانی مردم یک هفته‌ای تعیین‌تکلیف شود

زیتون – رییس قوه قضاییه جمهوری اسلامی می‌گوید «شاید بتوان پرونده مخدوش‌کنندگان امنیت روانی مردم را یک هفته‌ای تعیین تکلیف کرد.»

غلامحسین محسنی اژه‌ای روز دوشنبه، نوزدهم تیر، گفت:«اگر فردی برای حرفی که زده دلیل و سند دارد که هیچ اگر سند نداره که این خیلی نباید طول بکشد…مردم برای زودتر به نتیجه رسیدن حرف بدون سند، به حق انتظار دارند و باید در رسیدگی‌ها تسریع شود.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. این “مردم” همانانی هستند که بر طبق نظرسنجی‌های خود وزارت ارشاد ۷۰ درصدشان با اجبار حجاب مخالفند و اخیرا در خیابان‌ها عمله ستم را شکست داده و وادار به عقب‌نشینی کردند است،یا همان اقلیت حداکثر ۳۰ درصدی که “امنیت روانی”شان با اجرای بدیهی‌ترین حق اساسی بشر،یعنی آزادی انتخاب نوع پوشش خود توسط مردم به هم می‌ریزد؟!

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

لاوروف، وزیر امورخارجه روسیه، در یکی از جلسات جانبی در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک گفته است که روسیه کریمه را به اوکراین برخواهد گرداند اگر اوکراین کوشش نکند‌ که عضو ناتو

ادامه »

روز سه‌شنبه ۳۱ مرداد ۱۴۰۲. دانشگاه لایدن. کنفرانس انجمن ایران‌شناسی اروپا. در پنلی درباره‌ی ادبیات فارسی، عنوان سخنرانی خانم سایه اقتصادی‌نیا چنین بود: «بلاغت

ادامه »

۱-«هویت ملی و هویت قومی در شهر معاصر ایرانی؛ مطالعه‌ی موردی نقده» عنوان پایان‌نامه‌ی کارشناسی ارشد رشته انسان‌شناسی «لیلا حسین‌زاده»

ادامه »