ضرب و شتم توماج صالحی در زندان

زیتون – به گزارش «هرانا»، توماج صالحی، خواننده رپ زندانی، بر اثر ضرب و شتم ماموران امنیتی در جریان بازجویی‌ها مجروح‌ شده ولی از رسیدگی درمانی محروم می‌باشد.

به گزارش این خبرگزاری حقوق بشری و به نقل از یک منبع آگاه، پای راست و چشم راست آقای صالحی آسیب دیده و وی کماکان از جراحات وارده رنج می‌برد.

هرانا همچنین به نقل از یکی از نزدیکان این هنرمند مخالف جمهوری اسلامی نوشت:«توماج صالحی در سلول خود از وضعیت بهداشتی مناسبی برخوردار نمی‌باشد و علیرغم جراحات وارده، از رسیدگی پزشکی مناسب محروم مانده، امری که افزایش نگرانی های خانواده و نزدیکان وی را به همراه داشته است.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

لاوروف، وزیر امورخارجه روسیه، در یکی از جلسات جانبی در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک گفته است که روسیه کریمه را به اوکراین برخواهد گرداند اگر اوکراین کوشش نکند‌ که عضو ناتو

ادامه »

روز سه‌شنبه ۳۱ مرداد ۱۴۰۲. دانشگاه لایدن. کنفرانس انجمن ایران‌شناسی اروپا. در پنلی درباره‌ی ادبیات فارسی، عنوان سخنرانی خانم سایه اقتصادی‌نیا چنین بود: «بلاغت

ادامه »

۱-«هویت ملی و هویت قومی در شهر معاصر ایرانی؛ مطالعه‌ی موردی نقده» عنوان پایان‌نامه‌ی کارشناسی ارشد رشته انسان‌شناسی «لیلا حسین‌زاده»

ادامه »