کشته‌شدن کودک‌ ۹ ساله شوشتری در تیراندازی پلیس

زیتون – مرتضی دلف زرگانی، کودک ۹ ساله، بر اثر تیراندازی نیروهای انتظامی به خودرو حامل او و خانواده‌اش در شوشتر جان خود را از دست داد.

جعفر دلف زرگانی، پدر مرتضی، با اعلام این خبر گفت:«پلیس بدون هیچ هشداری ماشین را به رگبار بست و گلوله به فرزندم برخورد کرد و در همان لحظه جان داد.»

به گفته خانواده دلف زرگانی ماشین متعلق به یکی از بستگان آن‌ها بوده و در هنگام وقوع حادثه پدر مرتضی در حال بازگرداندن خودرو به صاحبش بوده است.

اما به گفته نیروی انتظامی خودرو حامل مرتضی و پدرش «سرقتی» بوده و شلیک به آن پس از بی‌توجهی راننده به «دستور به توقف» پلیس انجام شده است.

همچنین به گفته مقامات قضایی پدر مرتضی «دارای ۲ فقره سابقه حمل مواد مخدر و یک فقره سرقت خودرو در سال ۹۴ بوده است» و در حال حاضر در بازداشت است.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

لاوروف، وزیر امورخارجه روسیه، در یکی از جلسات جانبی در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک گفته است که روسیه کریمه را به اوکراین برخواهد گرداند اگر اوکراین کوشش نکند‌ که عضو ناتو

ادامه »

روز سه‌شنبه ۳۱ مرداد ۱۴۰۲. دانشگاه لایدن. کنفرانس انجمن ایران‌شناسی اروپا. در پنلی درباره‌ی ادبیات فارسی، عنوان سخنرانی خانم سایه اقتصادی‌نیا چنین بود: «بلاغت

ادامه »

۱-«هویت ملی و هویت قومی در شهر معاصر ایرانی؛ مطالعه‌ی موردی نقده» عنوان پایان‌نامه‌ی کارشناسی ارشد رشته انسان‌شناسی «لیلا حسین‌زاده»

ادامه »