ویدا ربانی به قوه قضاییه: برای ماموران «خطرناک و آسیب‌زننده» خود پرونده روانپزشکی تشکیل دهید

زیتون – ‏ویدا ربانی، روزنامه‌نگار زندانی، می‌گوید بیماری‌های اعصاب‌ او و بسیاری از زندانیان دیگر حاصل بازداشت‌ها و شکنجه‌های ماموران امنیتی و قوه‌قضاییه است.

او در نامه‌ای از داخل زندان به شرح برخورد شدید فیزیکی و بی‌رحمانه ماموران امنیتی با او و دیگر زندانیان پرداخت و از قوه قضاییه خواست برای این ماموران «خطرناک و آسیب‌زننده» پرونده روانپزشکی تشکیل دهد.

خانم ربانی در واکنش به اعلام قوه قضائیه مبنی بر سابقه‌ استفاده او از دارو‌های اعصاب و روان، افزود:«کاش کمی نگران کارمندان خودتان باشید که نیاز به درمان های اورژانسی دارند.»

او گفت:«وقتی کارکنان شما این‌ها هستند و مثل خیلی از بیماران سایکوتیک اصلا درکی ندارند که خطرناک هستند، طبیعی است امثال من که گذرم به این افراد افتاده امروز داروی اضطراب و افسردگی مصرف کنیم، ولی حداقل برای دیگران خطری نداریم.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نسبت انسان‌ها با جنبش‌های اجتماعی را می‌توان با سه رنگ اصلی توصیف نمود: سفید، سیاه و خاکستری. سفیدها مخالفین وضع موجود هستند و برای تغییر آن تلاش می‌کنند، سیاه‌ها موافقان وضع موجود هستند و در

ادامه »

در ستایش میانه‌روی(۱) تکاپویی است برای گذار از نفرت و کدورتی که اصلاح‌طلبان سیاسی و گاهی مذهبی در جمهوری اسلامی ایران گرداگرد فلسفه‌ی سیاسی

ادامه »

اندیشمند حوزه علوم دینی، خانم صدیقه وسمقی، در یادداشت خود تحت عنوان “نه به ابتذال سرکوب‌گری” منتشر شده در سایت زیتون

ادامه »