حسین زمان، خواننده پاپ، «برای همیشه رفت»

زیتون – حسین زمان، خواننده مشهور پاپ دهه هفتاد، روز پنج‌شنبه ۲۱ اردیبهشت درگذشت.

ابوذر، فرزند او، در توییتر با اعلام این خبر نوشت:«بابام رفت، بابا برای همیشه رفت…»

حسین‌ زمان که اخیرا به بیماری سرطان پیشرفته کبدی مبتلا شده بود، به‌سبب انتقادهایش به حکومت و همراهی با «جنبش سبز»  سال‌ها ممنوع‌الکار بود.

او همچنین عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی شریف بود و پس از ۲۸ سال تدریس اخیرا از تدریس منع شده بود.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

3 پاسخ

  1. با رفتن خواننده پاپ«حسین زمان» فرزانه بنیادگرایان و فریبای نواندیشان حوزه و حجره و مهدیه و خواری طلبان تربیونی و مشارکتی های دوربینی؛باید برای شام غریبان ابوذر زمان و زینب زمان سنگ تمام بگذارند!

    پ.ن.

    راستی از ۴ دهه قتل و غارت و تجاوز پدر مادر نامعلوم های پرورشگاهی نظام زندگی کُش،از سبز و بنفش ها و اعتدالی ها و تحولی ها و بذر هویتی ها،از پروژه نجات ایران و غارت اموال عمومی و فروش کیش و قشم و خوزستان و حفظ تمامیت ارضی کشور،از یکپارچگی اقوام ملت بزرگ ایران و دموکراسی سکولار مبتنی بر حقوق بشر،از حق تعیین شکل نظام سیاسی از طریق انتخابات آزاد و حقوق امت بازنشسته و ملت ورشکسته و صندوق صدقات آن جلاد بیمار،از حقوق بشر و دبیر کل و رییس شورای امنیت و رییس مجمع سازمان ملل و قتل شیخ نمر و خاشقچی و بریده باد دست فهد و پالوده خوری با سلمان بن عبد العزیز بن عبد الرحمن آل سعود چه خبر؟

    لطیف حسین زاده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اندیشمند حوزه علوم دینی، خانم صدیقه وسمقی، در یادداشت خود تحت عنوان “نه به ابتذال سرکوب‌گری” منتشر شده در سایت زیتون در ۴ خرداد ۱۴۰۲ می‌نویسد: “سال‌هاست که کشور ما در رأس بحران‌های فزاینده‌ی اقتصادی، اجتماعی،

ادامه »

سالهاست که کشور ما در رأس بحران‌های فزاینده‌ی اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی، از یک ابربحران رنج می‌برد، ابربحرانی که از دل بحران‌های فراوان

ادامه »

انسان ها را از منظر نسبت آنها با دردها و مسئولیت‌پذیری اجتماعی عموماً به چهار دسته می‌توان تقسیم کرد: ۱.

ادامه »