مهدی نصیری: تنها شخص آقای خامنه‌ای پشت ماجرای «حجاب اجباری» است

زیتون – مهدی نصیری، روزنامه‌نگار و کنشگر سیاسی اصولگرا، علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی، را تنها فرد تصمیم گیرنده در مسئله حجاب اجباری و برخورد حکومت با زنان دانست و پرسید «کدام حکومت اینگونه با زنانش تحقیرآمیز برخورد میکند؟»

مدیر مسئول سابق روزنامه کیهان همچنین با اشاره به برخورد خشونت‌آمیز جمهوری اسلامی با معترضان گفت:«کدام حکومت در یک جنبش اعتراضی مردمی در فاصله سه سال صدها نفر را می‌کشد؟ صدها نفر را کور می‌کند؟ ده‌ها هزار نفر را دستگیر می‌کند؟»

نصیری در بخشی دیگر از سخنانش به حمایت خامنه‌ای از مفسدان اقتصادی اشاره کرد و افزود:«وقتی یک پرونده رانت‌خواری و اختلاس گسترده در سپاه افشا می‌شود آقای خامنه‌ای از آن بعنوان لجن پراکنی یاد می‌کند بجای اینکه خواستار رسیدگی به این مساله شوند.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

۱. در طی انتخابات اخیر، مدام شنیده‌ایم که گفته می‌شود: پزشکیان نمی‌تواند کاری از پیش ببرد؛ مگر یک تدارکاتچی چقدر قدرت دارد؛ باید آن دیگری بخواهد وگرنه فرقی بین جلیلی و پزشکیان نیست. اظهار نظرهایی

ادامه »

اگر انتخابات و به ویژه انتخاب ریاست جمهوری در کشوری مانند ایران را یک فرآیندی ترسیم کنیم که می خواهد نمایش دمکراسی باشد ولی

ادامه »

دستاوردهای انتخابات چهاردمین دوره ریاست جمهوری برای من اگر با اهمیت تر از انتخابات دوم خرداد نباشد، کمتر نیست! چه

ادامه »