وزیر گردشگری: برخورد با مردم بر سر حجاب اجباری جاذبه گردشگری است

زیتون – وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی جمهوری اسلامی می‌گوید برخوردهای قهری حکومت و طرفداران آن با مخالفان حجاب اجباری می‌تواند جزو «جاذبه‌های گردشگری» کشور باشد.

عزت‌الله ضرغامی روز چهارشنبه، سیزدهم اردیبهشت، گفت «هرچیزی می‌تواند برای گردشگر خارجی جاذبه گردشگری داشته باشد، حتی همین را هم می‌رود عکس می‌گیرد.»

ضرغامی همچنین مدعی شد گردشگران خارجی به حجاب اجباری «علاقه‌مندند» و افزود:«اگر جلوی مسجدی به آن‌ها چادر دهیم که سر کنند، به این کار علاقه‌مند هستند، آن چادر را می‌گیرند سر می‌کنند و یک عکس دسته جمعی می‌گیرند.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

4 پاسخ

  1. البته به نظر من منظره به دار آویخته شدن شما برای گردشگران جاذبه بیشتری دارد.از شوخی گذشته،کار اینان از دیوانگی هم گذشته است. حالا میتوان فهمید که محمد سعید الصحاف وزیر تبلیغات صدام حسین چطور چند ساعت پیش از سرنگونی رژیم بعث، وقتی تانک‌های آمریکایی جلوی در هتل محل اقامتش پارک کرده بودند،منکر حضور آمریکایی‌ها در بغداد بود!

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

نسبت انسان‌ها با جنبش‌های اجتماعی را می‌توان با سه رنگ اصلی توصیف نمود: سفید، سیاه و خاکستری. سفیدها مخالفین وضع موجود هستند و برای تغییر آن تلاش می‌کنند، سیاه‌ها موافقان وضع موجود هستند و در

ادامه »

در ستایش میانه‌روی(۱) تکاپویی است برای گذار از نفرت و کدورتی که اصلاح‌طلبان سیاسی و گاهی مذهبی در جمهوری اسلامی ایران گرداگرد فلسفه‌ی سیاسی

ادامه »

اندیشمند حوزه علوم دینی، خانم صدیقه وسمقی، در یادداشت خود تحت عنوان “نه به ابتذال سرکوب‌گری” منتشر شده در سایت زیتون

ادامه »