وکیل توماج صالحی: پرونده موکلم به علت نقص تحقیقات به دادسرا برگشته

زیتون – وکیل توماج صالحی گفت پرونده این خواننده رپ زندانی به علت نقص تحقیقات از دادگاه دوباره به دادسرا فرستاده شده است.

امیر رئیسیان در گفتگویی با «شرق» افزود «با توجه به عدم دسترسی وکلا به پرونده در دادسرا، نمی‌دانیم دستور دادگاه برای رفع نقص تحقیقات مربوط به کدام یک از اتهامات توماج صالحی است.»

او در این مصاحبه که شنبه، نهم اردیبهشت، منتشر شد با بیان اینکه بیش از یک ماه است که منتظر اجرای احکام دادگاه در دادسرا هستند گفت قرار بوده جلسه بازپرسی آقای صالحی پنج‌شنبه برگزار شود اما «به علت عدم حضور بازپرس برگزار نشد.»

رئیسیان در ادامه به شرق گفت:«در پرونده توماج صالحی ۵ اتهام وجود دارد. اولین اتهام، افساد فی الارض است. اتهام دوم تبلیغ علیه نظام است. اتهام سوم، همکاری با دولت متخاصم، اتهام چهارم، دعوت مردم به کشتار و اغتشاش و اتهام آخر او هم، توهین به رهبری است.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

در ستایش میانه‌روی(۱) تکاپویی است برای گذار از نفرت و کدورتی که اصلاح‌طلبان سیاسی و گاهی مذهبی در جمهوری اسلامی ایران گرداگرد فلسفه‌ی سیاسی پیش‌رو و مترقی اصلاح‌طلبانه کاشته، داشته و درویده‌اند؛ تکاپویی که می‌خواهد

ادامه »

اندیشمند حوزه علوم دینی، خانم صدیقه وسمقی، در یادداشت خود تحت عنوان “نه به ابتذال سرکوب‌گری” منتشر شده در سایت زیتون در ۴ خرداد ۱۴۰۲

ادامه »

سالهاست که کشور ما در رأس بحران‌های فزاینده‌ی اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی، از یک ابربحران رنج می‌برد، ابربحرانی که

ادامه »