عضو کمیته حقیقت‌یاب: دستگاه‌های امنیتی سرنخ‌های اصلی مسمومیت‌ دانش‌آموزان را به‌دست نیاورده‌اند 

زیتون – محمد حسن آصفری، عضو کمیته حقیقت‌یاب بررسی علل مسمومیت دانش آموزان در مجلس، گفت دستگاه‌های امنیتی تاکنون نتوانسته‌اند سرنخ‌های اصلی این زنجیره حوادث را به دست آورند.

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی همچنین اعلام کرد وزارت بهداشت «هنوز به صورت دقیق نوع مسمومیت را معلوم نکرده است.»

آصفری، دوشنبه، بیست و یکم فروردین، از دستگاه‌های امنیتی خواست تا «تلاش بیشتری کنند و این موضوع رها نشود آن هم به صرف این تفکر که این کار با شیطنت تعدادی از دانش آموزان رخ داده است.»

در همین حال مجید میراحمدی، معاون امنیتی-انتظامی وزیر کشور، مسمومیت دانش‌آموزان در سال جدید را «محدود» توصیف کرده و علت آن‌ها را «تمارض و شیطنت برخی از دانش‌آموزان برای تعطیلی کلاس‌ها و مدارس» دانست.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

نسبت انسان‌ها با جنبش‌های اجتماعی را می‌توان با سه رنگ اصلی توصیف نمود: سفید، سیاه و خاکستری. سفیدها مخالفین وضع موجود هستند و برای تغییر آن تلاش می‌کنند، سیاه‌ها موافقان وضع موجود هستند و در

ادامه »

در ستایش میانه‌روی(۱) تکاپویی است برای گذار از نفرت و کدورتی که اصلاح‌طلبان سیاسی و گاهی مذهبی در جمهوری اسلامی ایران گرداگرد فلسفه‌ی سیاسی

ادامه »

اندیشمند حوزه علوم دینی، خانم صدیقه وسمقی، در یادداشت خود تحت عنوان “نه به ابتذال سرکوب‌گری” منتشر شده در سایت زیتون

ادامه »