ادامه مسمومیت‌های زنجیره‌ای در مدارس کشور؛ مرگ دانش‌آموز کامیارانی در بیمارستان 

زیتون – به گزارش «هه‌نگاو» یک دانش‌آموز ١۶ ساله کُرد که اسفند‌ماه در حمله‌ای شیمیایی به مدرسه‌اش مسموم شده بود، پس از حدود سه هفته بستری در بیمارستان جان باخت.

بر اساس این گزارش کارو پشابادی، نوجوان اهل شهرستان کامیاران و ساکن تهران، بیست و چهارم اسفند بر اثر استنشاق گاز سمی به بیمارستان میلاد منتقل شده بود.

پیکر او شامگاه شنبه، نوزدهم فروردین، در روستای پشاوه شهرستان کامیاران به خاک سپرده شد.

گزارش مرگ این دانش‌آموز در حالی منتشر شد که که به گفته مهرداد ویس کرمی، عضو کمیسیون آموزش مجلس، تاکنون «خوشبختانه هیچکدام از دانش‌آموزان مشکل جدی برایشان پیش نیامده است.»

همچنین در روز یک‌شنبه در دست‌کم سه دبیرستان دخترانه در شهر سقز و دو مدرسه در سنندج مسمومیت‌های مشکوک گزارش شد و در نتیجه شماری از دانش‌آموزان مسموم به مراکز درمانی منتقل شدند.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

اندیشمند حوزه علوم دینی، خانم صدیقه وسمقی، در یادداشت خود تحت عنوان “نه به ابتذال سرکوب‌گری” منتشر شده در سایت زیتون در ۴ خرداد ۱۴۰۲ می‌نویسد: “سال‌هاست که کشور ما در رأس بحران‌های فزاینده‌ی اقتصادی، اجتماعی،

ادامه »

سالهاست که کشور ما در رأس بحران‌های فزاینده‌ی اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی، از یک ابربحران رنج می‌برد، ابربحرانی که از دل بحران‌های فراوان

ادامه »

انسان ها را از منظر نسبت آنها با دردها و مسئولیت‌پذیری اجتماعی عموماً به چهار دسته می‌توان تقسیم کرد: ۱.

ادامه »