‏روایت ارس حاجی زاده از قتل کارون

با کارون بازی می‌کردیم. بچه بود دیگر. آدم دلش می‌خواهد ببوسدش، بغلش کند. یک جایی که می‌بوسیدم، سینه‌اش بود. همان‌جا چاقو خورده بود. ۷/۷/۷۷ یک برنامه بود به اسم فف. من و کارون می‌خواستیم در این برنامه شرکت کنیم، ولی همان روز شد هفتم کارون.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

2 پاسخ

  1. تو را به همه مقدسات انتزاعی قسم می دهم که دیگر داستان کارون و پدرش را که چگونه بقتل رسیدند تعریف نکنید ! من هر وقت یاد کارون و پدرش می افتم که با چه وضعیت فجیعی جنازه هایشان پیدا شد وجودم پر از اندوه می شود ! دلم می خواهد بدانم چه کسی یا چه حیوانی کارون کوچولو رو انطور از هم دریده ؟! می دانم که سربازان امام زمان بوده اند ، ولی می خواهم حداقل عکس او را ببینم ، چه شکلی است این موجود ، آیا شاخ و دم هم دارد ؟ اینطور که گزارش کرده اند عامل قتل بدرستی معلوم نشده که حیوان بوده یا انسان !

  2. تو را به همه مقدسات انتزاعی قسم می دهم که دیگر داستان کارون و پسرش را چگونه بقال رسیدند تعریف نکنید ! من هر وقت یاد کارون و پدرش می افتند که با چه وضعیت فجیعی جنازه هایشان پیدا شد وجودم پر از اندوه می شود ! دلم می خواهد بدانم چه کسی یا چه حیوانی کارون کوچولو رو انطور از هم دریده ؟! می دانم که سربازان امام زمان بوده اند ، ولی می خواهم حداقل عکس او را ببینم ، چه شکلی است این موجود ، آیا شاخ و دم هم دارد ؟ اینطور که گزارش کرده اند عامل قتل بدرستی معلوم نشده که حیوان بوده یا انسان !

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

۱. در طی انتخابات اخیر، مدام شنیده‌ایم که گفته می‌شود: پزشکیان نمی‌تواند کاری از پیش ببرد؛ مگر یک تدارکاتچی چقدر قدرت دارد؛ باید آن دیگری بخواهد وگرنه فرقی بین جلیلی و پزشکیان نیست. اظهار نظرهایی

ادامه »

اگر انتخابات و به ویژه انتخاب ریاست جمهوری در کشوری مانند ایران را یک فرآیندی ترسیم کنیم که می خواهد نمایش دمکراسی باشد ولی

ادامه »

دستاوردهای انتخابات چهاردمین دوره ریاست جمهوری برای من اگر با اهمیت تر از انتخابات دوم خرداد نباشد، کمتر نیست! چه

ادامه »