«در یکی از دانشکده‌های دانشگاه تهران از ۷۰ استاد، ۳۰ نفر مهاجرت کرده‌اند»

زیتون – رییس سابق دانشگاه تربیت مدرس می‌گوید در یکی از دانشکده‌های دانشگاه تهران از ۷۰ استاد، حدود ۳۰ نفر مهاجرت کرده اند و تعدادی از بقیه هم درصدد مهاجرت هستند.

به گفته سعید سمنانیان این افراد «مملکت خود را دوست دارند اما شرایط مناسبی ندارند.»

سمنانیان با انتقاد از محدودیت های ایجاد شده در روند جذب اساتید گفت:«اتفاقات نامطلوبی در حال رخ دادن است. برخی با فشار وارد دانشگاه ها می شوند که یک خطای نابخشودنی است.»

وب افزود:«باید کسانی که می‌فهمند اداره آموزش عالی چگونه است، بدون قرار گرفتن در معرض اعمال نفوذ و فشار، در راس علم کشور و دانشگاه­ها قرار بگیرند.»

سمنانیان در ادامه مهاجرت گسترده دانشجویان را «فاجعه‌ای» خواند که در کمتر کشوری رخ می دهد.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

2 پاسخ

  1. ما که سابقه اش را می شناسیم!خودش هم از همین جماعت رانتی بیسواد و متقلب وابسته به نظام افسادطلب است!اراذل و اوباش نظام که به دستوری ولی فقیرشان این مملکت را به خاک سیاه نشاندند فقط محدود به سفارت نوردان نیستند، بلکه هر سوراخ و سمبه تشکیلات دولتی و سازمانی یافت می شوند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در یک دسته‌بندی کلان، نیروهای عمده تاثیرگذار بر امروز و آینده ایران را می‌توان به سه دسته جامع تقسیم کرد: حکومت (به معنای نظام جمهوری اسلامی و تمام نهادها، سازمان‌ها، شرکت‌ها و مراکز وابسته به

ادامه »

مناسبات تهران و مسکو و دامنه آن تبدیل به موضوع روز تحلیل‌گران غربی و منطقه‌ای شده. روابط جمهوری اسلامی و فدراسیون روسیه وارد مرحله

ادامه »

چه رفتاری می‌تواند شنیع‌تر از مسمومیت عمدی کودکان باشد؟ مواجهه ابتدایی شاید این نکته را پیش بکشد که چه اهمیتی

ادامه »