دادگاه تجدید نظر حکم ۹ سال زندان سعید مدنی را تایید کرد 

زیتون – دادگاه تجدید نظر تهران حکم ۹ سال زندان سعید مدنی، جامعه شناس و نویسنده، را تایید کرد. هشت سال از این حکم قابل اجرا است.
این پژوهشگر اجتماعی اردیبهشت‌ماه بازداشت و توسط دادگاه انقلاب تهران به به اتهام «تشکیل و مدیریت گروه‌های ضد انقلاب» و «تبلیغ علیه جمهوری اسلامی ایران» محاکمه شد.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. ۹ سال زندان برای یک نخبه ! جامعه شناس ، استاد دانشگاه ! کسی که اگر در هر کشور دیگری بود روی سر همه جا داشت ، اما در حکومت اسلامی ایران او یک توطعه گر خوانده می شود ، چرا که نظری مغایر نظر احمق‌ها دارد! به هر سو که نگاه می کنیم جز تپه نریده نمی‌بینیم ، و گناهکار کسی نیست جز با سواد و دانشگاه دیده که خرابی‌ها و علت آنرا تشخیص می دهد ، اگر او نباشد که دیگران نمی فهمند چه عاملی باعث خرابی شده ! پس او گناهکار است ، آخوندها قرن‌ها از بیسوادی و نفهمی مردم سود برده اند ، فهم و آگاهی دکان آنان را تخته خواهد کرد ، فیلم خمینی را در یوتیوب ببینید که می گفت همه بدبختی ما از دانشگاه است !

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

روز سیزدهم دی مصادف با سالگرد ترور سردار سلیمانی حدود ۶۰ نفر از فرماندهان سپاه از مناطق مختلف کشور به بیت خامنه ای رفته اند و اکثرا با صراحت نظرات خود را درباره ریزش شدید

ادامه »

این نوشتار نه در مدح حجاب بلکه درباره اهمیت آزادی پوشش و از آن مهم‌تر آزادی زن برای ایجاد تغییر است. همزمان با جنبش

ادامه »

دکتر محمد برقعی هم رخت سفر بست و از این جهان خاکی پر کشید و به سرای جاودان رفت و

ادامه »