دادگاه تجدید نظر حکم ۹ سال زندان سعید مدنی را تایید کرد 

زیتون – دادگاه تجدید نظر تهران حکم ۹ سال زندان سعید مدنی، جامعه شناس و نویسنده، را تایید کرد. هشت سال از این حکم قابل اجرا است.
این پژوهشگر اجتماعی اردیبهشت‌ماه بازداشت و توسط دادگاه انقلاب تهران به به اتهام «تشکیل و مدیریت گروه‌های ضد انقلاب» و «تبلیغ علیه جمهوری اسلامی ایران» محاکمه شد.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. ۹ سال زندان برای یک نخبه ! جامعه شناس ، استاد دانشگاه ! کسی که اگر در هر کشور دیگری بود روی سر همه جا داشت ، اما در حکومت اسلامی ایران او یک توطعه گر خوانده می شود ، چرا که نظری مغایر نظر احمق‌ها دارد! به هر سو که نگاه می کنیم جز تپه نریده نمی‌بینیم ، و گناهکار کسی نیست جز با سواد و دانشگاه دیده که خرابی‌ها و علت آنرا تشخیص می دهد ، اگر او نباشد که دیگران نمی فهمند چه عاملی باعث خرابی شده ! پس او گناهکار است ، آخوندها قرن‌ها از بیسوادی و نفهمی مردم سود برده اند ، فهم و آگاهی دکان آنان را تخته خواهد کرد ، فیلم خمینی را در یوتیوب ببینید که می گفت همه بدبختی ما از دانشگاه است !

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

جامعه ایران را می توان از نظر سیاسی به سه طیف مخالفان، موافقان و قشر خاکستری تقسیم کرد. باید گفت که مخالفان کسانی هستند که معتقدند جمهوری اسلامی اصلاح ناپذیر است و باید برود. موافقان

ادامه »

دکتر بیژن عبدالکریمی جزو معدود اندیشمندان و فلسفه‌ورزانی است که اغلب تلاش می‌کند اخلاق‌مدارانه، در اندیشه‌ورزی و کنشگری‌اش، با پرهیز از رادیکالیسم و اتخاذ

ادامه »

بسیاری از شهروندان و بازیگران اقتصادی اعم از مصرف‌کننده، سرمایه‌گذار، تولیدکننده از خود می‌پرسند که چرا با هر تکانه در

ادامه »