رسانه صدا و سیما علیرضا ارادتی، داماد عبدالکریم سروش، را به «هدایت شبکه جوانان محلات» متهم کرد 

زیتون – جام‌جم آنلاین در مطلبی علیرضا ارادتی، داماد عبدالکریم سروش، را به «هدایت اراذل و اوباش» و «رابطه با شبکه معاند» متهم کرد.

این رسانه وابسته به صدا و سیمای جمهوری اسلامی سه‌شنبه، چهارم بهمن، مدعی شد آقای ارادتی با «هدایت شبکه معاند جوانان محلات اقدام به هدایت آشوبگران و در عین حال تامین ملی و پخش پول بین اراذل و اوباش می‌کرده است.»

علیرضا ارادتی که بیش از یک ماه‌ و نیم پیش در محل کارش بازداشت شد، همچنین متهم شده «با شبکه اینترنشنال هم به صورت برخط مرتبط بوده و از آن‌ها دستور می‌گرفته.»

جام‌جم در ادامه نوشت: «وی [ارادتی] در ابتدا ارتباطات خود با عناصر نفاق و ضدانقلاب را انکار می‌کرد اما پس از مشاهده اسناد و مدارک، به اقدامات خود اعتراف کرد.»

پیش‌تر علی صالحی، دادستان عمومی تهران، از بازداشت «داماد یکی از سرکردگان ضدانقلاب خارج‌نشین» خبر داده و مدعی شده بود که متهم مبالغی از انگلیس و امریکا دریافت کرده است.

عبدالکریم سروش، روشنفکر دینی، یکی از منتقدان سرسخت حکومت جمهوری اسلامی و  علی خامنه‌ای است.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخیرا شماری از ایرانیان با به‌کار گیری مفهوم «وکالت» سیاسی تصمیم خود  را برای ابراز اعتماد به رضا پهلوی، فرزند شاه پیشین ایران، رسانه‌ای کردند. اصطلاح «وکالت» سیاسی حتی اگر واژه دوره گذار هم به

ادامه »

درآمد ظاهرا فعالیت‌های پهلوی‌طلبان حول آقای رضا پهلوی وارد مرحله تازه‌ای شده است. هرچند باور ندارم که چنین تلاش‌های توهم‌آلودی در کشوری با مختصات

ادامه »

قیامی که جرقه اصلی آن پس از مرگ مهسا امینی زده شد، با شعار زن، زندگی، آزادی، عمدتاً مبارزه برای

ادامه »