امیررضا خادم، قهرمان پیشین کشتی ایران و جهان، به دلیل انتقاد از سرکوب معترضان توسط حکومت از کار برکنار شد

زیتون – به گزارش اعتمادآنلاین امیررضا خادم، قهرمان پیشین کشتی ایران و جهان، به دلیل انتقاد از سرکوب معترضان توسط حکومت از کار برکنار شد.

اعتماد به نقل از یک منبع آگاه نوشت اخراج آقای خادم از «هلدینگ گردشگری وزارت کار» در حالی رخ داد که قرارداد او چندی پیش برای چهار سال تمدید شده بود.

به نوشته این نشریه، در مورد برکناری آقای خادم «شفاف سازی درستی صورت نگرفته اما گویا این تصمیم به خاطر مواضع انتقادی او در چند وقت گذشته بوده است.»

علاوه بر آقای خادم، علیرضا حسینی طباطبایی، مدیرعامل این هلدینگ، نیز به دلیل مخالفت با اخراج این کشتی‌گیر پیشکسوت برکنار شد. همچنین دو عضو دیگر هیئت مدیره در اعتراض به این اتفاقات استعفا دادند.

امیررضا خادم، رییس پیشین فدراسیون کشتی و نماینده مجلس هفتم، از جمله افراد سرشناسی است که در فضای مجازی از اعتراض‌های سراسری مردم حمایت کرده‌اند.

مقامات جمهوری اسلامی تاکنون به این خبر واکنشی نشان نداده‌اند.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

صحبت‌های تازه رهبر جمهوری اسلامی در دیدار با جمعی از زنان، تحلیل‌های تازه‌ای را در بین برخی از گروه‌های سیاسی درباره وضعیت «حجاب اجباری» به وجود آورده است. این دسته از تحلیلگران معتقدند بخشی از

ادامه »

قطار سریع‌السیری که ایستگاه میان راه را مقصد پنداشت! عاشورای محرم سال ۱۳۴۰ شمسی بود و چند ماهی از تاسیس نهضت آزادی ایران نمی‌گذشت،

ادامه »

«تمامیت ارضی» نه تنها قابلیت تقدس و تبدیل شدن به یک حقیقت (ارزش) مطلق را ندارد بلکه تأکید بر تقدم آن بر حقوق فردی و اجتماعی انسان‌ها، پیامدهای نامناسب و ویرانگری نیز دارد…

ادامه »