امیررضا خادم، قهرمان پیشین کشتی ایران و جهان، به دلیل انتقاد از سرکوب معترضان توسط حکومت از کار برکنار شد

زیتون – به گزارش اعتمادآنلاین امیررضا خادم، قهرمان پیشین کشتی ایران و جهان، به دلیل انتقاد از سرکوب معترضان توسط حکومت از کار برکنار شد.

اعتماد به نقل از یک منبع آگاه نوشت اخراج آقای خادم از «هلدینگ گردشگری وزارت کار» در حالی رخ داد که قرارداد او چندی پیش برای چهار سال تمدید شده بود.

به نوشته این نشریه، در مورد برکناری آقای خادم «شفاف سازی درستی صورت نگرفته اما گویا این تصمیم به خاطر مواضع انتقادی او در چند وقت گذشته بوده است.»

علاوه بر آقای خادم، علیرضا حسینی طباطبایی، مدیرعامل این هلدینگ، نیز به دلیل مخالفت با اخراج این کشتی‌گیر پیشکسوت برکنار شد. همچنین دو عضو دیگر هیئت مدیره در اعتراض به این اتفاقات استعفا دادند.

امیررضا خادم، رییس پیشین فدراسیون کشتی و نماینده مجلس هفتم، از جمله افراد سرشناسی است که در فضای مجازی از اعتراض‌های سراسری مردم حمایت کرده‌اند.

مقامات جمهوری اسلامی تاکنون به این خبر واکنشی نشان نداده‌اند.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

در ارتباط با رخداد خونین و فاجعه‌بار جاری در سرزمین فلسطین و غزه، برخی افراد از سر جهل و غفلت و یا با انگیزه‌های خاص سیاسی و در واقع عملا به سود اسرائیل، گاه سخنانی

ادامه »

پرده اول: در اوایل نوامبر زمانی که تنها یک ماه از آغاز یورش حماس به اسرائیل گذشته بود، برخی از رسانه ها سخنانی بسیارشنیدنی

ادامه »

۱– چیزی کمتر از دو هفته پس از کشتار صبرا و شتیلا به فرماندهی و هدایت آریل شارون وزیر دفاع

ادامه »