مادر نوجوان کشته‌شده ارومیه‌ای: نیما را مأموران امنیتی کشتند اما مجبورمان کردند علت را «گازگرفتگی سگ» اعلام کنیم

زیتون – مادر نوجوان ۱۷ ساله ارومیه‌ای سکوت سه ماهه خود درباره مرگ فرزندش را شکست؛ نیما شفق‌دوست به ضرب دو گلوله نیروهای امنیتی کشته شد ولی خانواده مجبور شدند علت را «گازگرفتگی سگ» اعلام کنند.

پروین حسن‌آبادی به «شبکه حقوق بشر کردستان» گفت پس از آنکه فرزندش روز سی‌ام شهریور، از ناحیه پا هدف ۲ گلوله قرار می‌گیرد، خانواده از ترس بازداشت نیما در بیمارستان، او را در خانه تحت درمان قرار می‌دهند.

به گفته خانم حسن‌آبادی، پس از ۱۲ روز و درپی وخامت حال فرزندش، او را به بیمارستان منتقل می‌کنند ولی به علت عفونت شدید محل جراحت جان خود را از دست می‌دهد.

مادر نیما در ادامه می‌گوید:«نهادهای امنیتی ما را تهدید کردند در صورت اطلاع رسانی در مورد چگونگی کشته شدن نیما و برگزاری مراسم ختم عمومی همان بلایی که بر سر نیما آورده اند را با دیگر جوانان خانواده هم خواهند کرد.»

پس از خاکسپاری نهادهای امنیتی خانواده شفق دوست را تحت فشار قرار می‌دهند تا علت مرگ وی را گازگرفتگی توسط سگ اعلام کنند.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

جریان شناسی سیاسی در آستانه آغاز ثبت‌نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ایران با مرگ ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران، قرار است طی چهار روز آینده ثبت‌نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در ایران آغاز شود. این

ادامه »

اگر مجموعه ابهامات و تناقضات بی‌شمار و عیان «سانحه» سقوط هلیکوپتر حامل رییسی و امیرعبدالهیان، بیانگر واقعیت ماجرا باشد و عملاً طرح ترور و

ادامه »

۱- «پنجاه آمبولانس برده بودن. کلی ماشین و اتوبوس ول داده بودن توو جاده. به همه بیمارستانهای استان آماده باش

ادامه »