اعتراض هنرمندان به اعدام محسن شکاری؛ «بیش از این خون بر خاک داغدار این سرزمین نریزید» 

زیتون – سه تن از هنرمندان  برحسته سینما و تلویزیون در پیام‌هایی جداگانه اعدام محسن شکاری را محکوم کردند و ادامه صدور این احکام برای معترضان رابه ضرر جمهوری اسلامی دانستند.

هدیه تهرانی، هنرپیشه و عکاس، در اینستاگرام حکومت را مسئول به خشونت کشاندن تظاهرات مسالمت آمیز و «میزبان ضیافت خون بیگناه کودک و نوجوان و معترضین» خواند و نوشت:« بدانید گرفتن جان یک انسان دیگر و اعدام معترضین عواقب جدی‌ای برای شما خواهد داشت. این احکام و اجرای آن‌ها بنزین بر شعله‌های آتشی‌ست که دیگر خاموش نمی‌شود‌.»

اصغر فرهادی، کارگردان بنام ایرانی، نیز خواستار ابطال «حکم های ناعادلانه» شد و نوشت:«کشتن و اعدام جوانان به جان آمده و مردمان ستم‌دیده» حاصلی جز خشم و انزجار بیش تر برای تان نخواهد داشت…بیش از این خون بر خاک داغدار این سرزمین نریزید.»

زیبا کرمعلی، بازیگر سینما، نیز در اعتراض به اعدام جوان بیست و سه ساله کرجی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:«باور نکرده ام که چطور کسی را به چنین جرائم ساده ای به همین سرعت اعدام می‌کنند و خواصشان، میچرخند و می‌درند و به ریش ما می‌خندند!»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

دستاوردهای انتخابات چهاردمین دوره ریاست جمهوری برای من اگر با اهمیت تر از انتخابات دوم خرداد نباشد، کمتر نیست! چه بسا تأمل برانگیزتر است و چه بسا بار دیگر قابلیت ایجاد یک گفتمان سیاسی را

ادامه »

این‌که آقای روحانی و دولت هشت ساله‌اش موفق عمل کرده یا نه و این که چه اندازه کامیاب بوده است، خارج از موضوع این

ادامه »

تصویری از پشتِ پرده در دست نیست. کسی خبری نزدیک از حال‌واحوال او در رخ‌دادهای مختلف سیاسی نداده و نمی‌دهد.

ادامه »