رسول خادم: شادی مردم از باخت تیم ملی نتیجه «رفتارهای غلط» جمهوری اسلامی است 

زیتون – رسول خادم، قهرمان کشتی جهان خوشحالی ایرانیان از شکست تیم ملی فوتبال مقابل آمریکا را نتیجه «رفتارهای غلط» مسئولان جمهوری اسلامی دانست.

سرمربی پیشین تیم ملی چهارشنبه نهم آذر در اینستاگرام نوشت مردم «از فرطِ درد و غم و بی توجهی مسئولان به خواسته‌هایشان» شادی کردند. به گفته خادم این شادی‌ها در حقیقت «اعتراض به هیات حاکمه» است.

رییس پیشین فدراسیون کشتی با بیان این‌ مطلب که «این روزها تلخ‌ترین روزهای ورزش ماست» از مقامات حکومت خواست تا «بی‌تدبیری و سوء مدیریت مجموعه های خودی و دشمن داخلی را گردنِ دشمن خارجی و فریب خوردگان داخلی و جماعتِ سلبریتی» نیندازند.

رسول خادم در پستی دیگر در واکنش به سخنان رییس مجلس درباره شنیده شدن صدای معترضان چنین نوشت:«امروز رییس مجلس اعلام کرد؛ فقط اعتراضاتی که در چارجوب هنجارها باشد شنیده میشود. آیا دردِ فقر معیشتی، گرانی مسکن و اجاره‌یِ خانه، نایابی و گرانی دارو، بی شناسنامه بودن کودکانِ بلوچ و خراسانی، کولبری هموطنانِ کرد، دردِ نشنیدن صدای مردم، نداشتنِ نماینده مردمی در مجلس، کرامت انسانی از دست رفته‌ میلیونها نفر مردم غیرخودی، دردِ فرار نخبگان از کشور، دردِ داشتنِ دشمنِ داخلی …بهنجار هست یا نیست؟»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

ساختار بحث دموکراسی و آزادی، آرمانی است از ۱۲۰ سال پیش تا به امروز فعالان دموکراسی خواه و آزادی خواه ایرانی آن را پی گرفته اند. اما این مبارزات تا کنون، با وجود دو انقلاب

ادامه »

آنچه امروز می توانیم آن را وضعیت انقلابی در حال شکل گیری ایران بخوانیم، در تندبادِ روزافزونِ حوادث به دقایق و ثانیه ها گره

ادامه »

اخیرا شماری از ایرانیان با به‌کار گیری مفهوم «وکالت» سیاسی تصمیم خود  را برای ابراز اعتماد به رضا پهلوی، فرزند

ادامه »