پاسخ علی کریمی به سخن‌گوی دولت:« شماها پیکر رضا حقیقت‌نژاد رو به خانواده‌‌ش تحویل بدین، برگشت من پیشکش.» 

زیتون- علی کریمی، بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران و از معترضین به کشته شدن مهسا امینی، به اظهارات علی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت ابراهیم رئیسی، مبنی بر اینکه کریمی می‌تواند به ایران برگردد و کسی با او مشکلی ندارد، واکنش نشان داد.

علی کریمی در متنی که در واکنش به این گفته، در بخش استوری صفحه‌ی اینستاگرام خود منتشر کرد، نوشت: «شماها پیکر رضا حقیقت‌نژاد رو به خانواده‌‌ش تحویل بدین، برگشت من پیشکش.»

اشاره‌ی کریمی به اقدام ماموران امنیتی جمهوری اسلامی به ربودن پیکر رضا حقیقت‌نژاد، روزنامه‌نگار رادیو فردا است که اخیرا در اثر ابتلا به بیماری سرطان درگذشت و پیکر او بنا به درخواست خانواده‌اش در ایران، جهت خاکسپاری به ایران منتقل شده بود.

در روزهای گذشته علی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت ‏در واکنش به شعار حمایتی دانشجویان دانشگاه قم از علی کریمی، مدعی شده بود که این بازیکن سابق تیم ملی می‌تواند به کشور برگردد و کسی با او مشکلی ندارد. ادعای سخنگوی دولت این بود که: «دیکتاتوری رسانه‌ای اجازه نمی‌دهد که صدای واقعیت و حقیقت حتی به گوش ورزشکاران برسد.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از زمان آغاز روند مدرنیزاسیون در ایران توسط رضاشاه، یکسان‌سازی در پوشش و لباس و کشف حجاب تبدیل به ابزاری سیاسی برای ایجاد اصلاحات و تغییرات سیاسی- اجتماعی گردید. اجبار در پوشش لباس رسمی و

ادامه »

۱- اخیراً با یکی از دوستان ایرانی ساکن ایالت پنسیلوانیا درباره انتخابات میان دوره‌ای در امریکا صحبت می‌کردم. می‌گفت به جمهوری‌خواهان رأی داده است.

ادامه »

به گواه تمامی شواهد، امید به تغییر وضعیت در میان معترضین بالاست. از سویی تداوم اعتراضات که از ویژگی‌های جنبش‌های انقلابی است و در این حرکت نیز مشاهده می‌شود، خود تاییدی بر وجود عنصر امید در این حرکت است…

ادامه »