گروه هکری «بلک ریوارد» به اسناد و اطلاعاتی از جزئیات فعالیت‌های هسته‌ای ایران دست یافت

یک گروه هکری به نام «بلک ریوارد» (پاداش سیاه) می‌گوید با رخنه اطلاعاتی به شرکت مادر نیروگاه هسته‌ای بوشهر به اسناد و اطلاعاتی از جزئیات فعالیت‌های هسته‌ای ایران دست یافته است.
این گروه چند روز پیش هم با اعلام رخنه اطلاعاتی به پرس تی‌وی، تلویزیون انگلیسی زبان حکومت ایران، مجموعه‌ای از اسناد را به عنوان مکاتبات کارکنان این رسانه و همچنین جزئیاتی همچون فیش‌های پرداختی، اسامی کاربری و رمز عبور آنها را فاش کردند.
در اسناد جدیدی که گروه بلک ریوارد همرسانی کرده نیز عکس‌ها و نقشه‌هایی از تاسیسات هسته‌ای، قراردادهای میان نیروگاه بوشهر و شرکت‌های دیگر، فیش‌های پرداخت و اسناد مربوط به ارزیابی ایمنی تاسیسات دیده می‌شود.

*بی‌بی‌سی

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

سیاست‌های مدرن‌سازی دو دولت پهلوی -فارغ از جهت‌گیری ما نسبت به آن- این چنین جامعه ایران را به سمت مدرن شدن هدایت نکرد که نفرت از جمهوری اسلامی…

ادامه »

طنین صدای “زن، زندگی، آزادی” و ماندگاری اعتراضات گسترده بی سابقه در ایران که وارد هفته نهم خود شده، همگان را در ایران و

ادامه »

حالا کسی دربارۀ ضرورت حجاب اجباری گلو پاره نمی‌کند. کسی در اعتراض به بدحجابی و بی‌حجابی کفن‌ نمی‌پوشد و امت حزب‌الله به خیابان نمی‌آید. چون حکومت بود و هست که همۀ این دعواها را درست می‌کرد و می‌کند. افسارِ حکمِ شرع، دست حکومت بوده و هست. به مصلحت باشد، متوقفش می‌کند…

ادامه »