یک مرد مسلح در نزدیکی خانه مسیح علینژاد بازداشت شد

یک نشریه آمریکایی از بازداشت مردی با اسلحه در نزدیکی خانه مسیح علینژاد،‌ روزنامه‌نگار و فعال مخالف حکومت ایران در محله بروکلین نیویورک خبر داده است.

نشریه نیویورک‌پست می‌گوید که بر اساس منابع آگاه از یک شکایت فدرال،‌ این فرد ۲۳ ساله و «خالد مهدی‌اف» نام دارد.

در گزارش نیویورک‌پست آمده که «پلیس آمریکا از خودرو این فرد پس از دستگیری یک قبضه سلاح تهاجمی از نوع ای کی-۴۷ (کلاشینکف)،‌ با خشاب پر و همچنین بیش از هزار دلار پول نقد و دو پلاک خودرو کشف کرده است.»

این نشریه توضیح داده: «پلیس مهدی‌اف را مشاهده کرده که در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه در یک خودرو خاکستری با پلاک منطقه ایلینوی در مقابل خانه‌ای متوقف شده است.»

«بر اساس شکایت مطرح شده او در داخل ماشین غذا سفارش داده و سعی کرده در ورودی خانه‌ای را باز کند. پلیس او را روز پنجشنبه پس از عبور از تابلوی ایست متوقف کرد و دریافت که او گواهینامه ندارد.»

*بی‌بی‌سی

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. واقعا متاسفم. حکومت ایران با اینهمه منابر و مداحان و صدا و سیما … از پس زبان این زن ۴۵ کیلویی بر نمی آید با زبونی کمر همت به قتلش بسته است.

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

صداهای قومیت‌گرایانه در ماه‌های اخیر بیشتر از همیشه شنیده می‌شود؛ صداهایی که رسانه‌ها و سیاست‌های معینی آن را بازتاب می‌دهند و طنین اغراق‌آمیزی به آن بخشیده‌اند. اندیشه‌های قومیت‌گرا که خود را از نظر سیاسی در

ادامه »

«برادران لیلا» در حالی مجوز پخش در سینماهای داخل کشور را نگرفت که شش ماه از قیام زن ،زندگی آزادی در ایران می‌گذرد. این فیلم

ادامه »

شریعت همچون شریعه (آبشخور رودخانه) صفا و خلوص خود سرچشمه را در بستر تاریخ با رنگ و رسوبات آداب و

ادامه »