یک مرد مسلح در نزدیکی خانه مسیح علینژاد بازداشت شد

یک نشریه آمریکایی از بازداشت مردی با اسلحه در نزدیکی خانه مسیح علینژاد،‌ روزنامه‌نگار و فعال مخالف حکومت ایران در محله بروکلین نیویورک خبر داده است.

نشریه نیویورک‌پست می‌گوید که بر اساس منابع آگاه از یک شکایت فدرال،‌ این فرد ۲۳ ساله و «خالد مهدی‌اف» نام دارد.

در گزارش نیویورک‌پست آمده که «پلیس آمریکا از خودرو این فرد پس از دستگیری یک قبضه سلاح تهاجمی از نوع ای کی-۴۷ (کلاشینکف)،‌ با خشاب پر و همچنین بیش از هزار دلار پول نقد و دو پلاک خودرو کشف کرده است.»

این نشریه توضیح داده: «پلیس مهدی‌اف را مشاهده کرده که در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه در یک خودرو خاکستری با پلاک منطقه ایلینوی در مقابل خانه‌ای متوقف شده است.»

«بر اساس شکایت مطرح شده او در داخل ماشین غذا سفارش داده و سعی کرده در ورودی خانه‌ای را باز کند. پلیس او را روز پنجشنبه پس از عبور از تابلوی ایست متوقف کرد و دریافت که او گواهینامه ندارد.»

*بی‌بی‌سی

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. واقعا متاسفم. حکومت ایران با اینهمه منابر و مداحان و صدا و سیما … از پس زبان این زن ۴۵ کیلویی بر نمی آید با زبونی کمر همت به قتلش بسته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انقلاب مشروطه مهم‌ترین اتفاق سیاسی تاریخ معاصر ایران است که مرز سیاسی و اجتماعی بین ایران قدیم و جدید را مشخص می‌کند. آن رویداد دوران‌ساز برای نخستین بار مفهوم «شهروند» را با پایان دادن به

ادامه »

جایگاه حکومت ایران در رتبه‌بندی حکمرانی شایسته بنابه رتبه بندی شاخص های حکمرانی موسسه حکمرانی چندلر که شاخص های گوناگون و از جمله کارآمدی

ادامه »

آن‌چه در این نوشته می‌آید واکنش و پاسخ(دومِ) عبدالکریم سروش به سخنان اخیر محسن کدیور است که برای انتشار در اختیار زیتون قرار گرفته. زیتون با درج توضیحی از سردبیر و اعلام آمادگی برای پاسخ آقای محسن کدیور آن را منتشر می‌کند…

ادامه »