زهرا رهنورد: بار دیگر چه کاسه‌ای زیر نیم‌کاسه است که حاکمیت شمشیر را از رو بسته است؟

زهرا رهنورد در پیامی از حصر به بازداشت مصطفی تاج‌زاده، محمد رسول‌اف و مصطفی آل‌احمد اعتراض کرده و با اشاره به «شرایط بحرانی کشور و فقر و فاقه‌ی ملت» پرسیده است«باز دیگر چه کاسه‌ای زیر نیم کاسه است؟»

متن کامل این پیام در پی می‌آید:

بار دیگر چه کاسه‌ای زیر نیم‌کاسه است که در این شرایط بحرانی کشور و فقر و فاقه‌ی ملت، حاکمیت شمشیر را از رو بسته است؟

با دستگیری و زندان آقای مصطفی تاج‌زاده، شخصیت دلسوز و منتقدی که سالهای طولانی به‌خاطر ملت، رنج زندان ظالمانه را به جان خریده و همچنین با دستگیری هنرمندان برجسته‌ی بین‌المللی، آقایان محمد رسول‌اف و مصطفی آل‌احمد بار دیگر دل ملت را به درد آورده است؛ هرچند پیش‌تر هم با دستگیری و زندان انسان‌های آزاده و آزادی‌خواه، هم‌چنان بر این فهرست تلخ می‌افزود.

و باز هم در این ایام، ساز ناساز سرکوب زنان را با حجاب اجباری در دستور کار ایادی خود قرار داده؛ آیا شگفت‌انگیز نیست که بانک مرکزی به جای اینکه سقوط ارزش پول ملی و دلایل خاکسترنشینی ملت را شرح دهد به توصیه‌ی حجاب پرداخته و نهادهای دیگر هم به جای وظایف خود، هر یک به نوعی اجبار در حجاب را در بوق و کرنا کرده‌اند؟

*کانال کلمه

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

جریان شناسی سیاسی در آستانه آغاز ثبت‌نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ایران با مرگ ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران، قرار است طی چهار روز آینده ثبت‌نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در ایران آغاز شود. این

ادامه »

اگر مجموعه ابهامات و تناقضات بی‌شمار و عیان «سانحه» سقوط هلیکوپتر حامل رییسی و امیرعبدالهیان، بیانگر واقعیت ماجرا باشد و عملاً طرح ترور و

ادامه »

۱- «پنجاه آمبولانس برده بودن. کلی ماشین و اتوبوس ول داده بودن توو جاده. به همه بیمارستانهای استان آماده باش

ادامه »