بر اساس آخرین نظرسنجی آی پز روحانی با اختلاف ۱۳ درصدی به نسبت احمدی نژاد پیشتاز است

زیتون– طبق آخرین نظرسنجی آی پز، در صورت کاندیداتوری همزمان روحانی و احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده، تااین لحظه روحانی با اختلاف ۱۳ درصد پیشتاز است.
photo_2016-05-25_01-30-29 «فرض کنیم در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۹۶ هم محمود احمدی نژاد و هم حسن روحانی نامزد باشند؛ در این صورت شما به کدام یک از این دو نفر رای می دهید؟» ۴۱ درصد از شرکت کنندگان در این نظر سنجی، در پاسخ به سوال بالا، رای خود را به نام حسن روحانی به صندوق خواهند ریخت، در حالی که تنها ۲۹ درصد از ایشان محمود احمدی نژاد را ترجیح می دهند.
آی پز برای افزایش دقت نظرسنجی که انجام داده است، اقبال عمومی نسبت به نامزدهای احتمالی انتخابات سال ۹۶ را به تفکیک محل سکونت ایشان نیز منتشر کرده.
photo_2016-05-25_01-35-26 بر اساس این بخش از اطلاعات منتشر شده، احمدی نژآد در روستای ایران از اقبال بیشتر به نسبت شهرها برخوردار است، در حالی که ساکنان شهر ها روحانی را به احمدی نژاد ترجیح می دهد.
وب سایت آی پز، بخش دیگری از آخرین نظر سنجی انجام گرفته را به میزان محبوبیت شخصیت های سیاسی در ایران اختصاص داده است.
photo_2016-05-25_01-44-07
بر اساس این نظر سنجی صورت گرفته ظریف، روحانی و خاتمی، به ترتیب محبوب ترین شخصیت های سیاسی برای ایرانیان هستند، جنتی و مصباح یزدی هم در به ترتیب غیر محبوب ترین چهره ها برای شرکت کنندگان این نظرسنجی بودند.

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. کافی است کیهان و دلواپسان بر طبل زاویه داشتن روحانی با رهبری بکوبند تا این اختلاف ۱۳ درصدی به ۳۳ درصد برسد !

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

اندیشمند حوزه علوم دینی، خانم صدیقه وسمقی، در یادداشت خود تحت عنوان “نه به ابتذال سرکوب‌گری” منتشر شده در سایت زیتون در ۴ خرداد ۱۴۰۲ می‌نویسد: “سال‌هاست که کشور ما در رأس بحران‌های فزاینده‌ی اقتصادی، اجتماعی،

ادامه »

سالهاست که کشور ما در رأس بحران‌های فزاینده‌ی اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی، از یک ابربحران رنج می‌برد، ابربحرانی که از دل بحران‌های فراوان

ادامه »

انسان ها را از منظر نسبت آنها با دردها و مسئولیت‌پذیری اجتماعی عموماً به چهار دسته می‌توان تقسیم کرد: ۱.

ادامه »