کرونا، جنایت و بی‌کفایتی خامنه‌ای

م. رستم‌خانی

موج پنجم کرونا وکشتارحدود۶۰۰ نفر در روز وابتلای روزانه هزاران تن، جنایت جاریه خامنه‌ای است.
خامنه‌ای مسئولیت‌گریز، براساس منافع شخصیش گاهی نقش کارشناس را به عهده می گیرد و گاهی نیز مدعی عدم تخصص و نگاه کارشناسی می‌شود. کرونا اکنون به عرصه‌ای برای کشتار مدنی او تبدیل شده است. ادعای او مبنی بر عدم تخصص در تعطیلات کرونایی یعنی اصرار پنهان بر ادامه این کشتار عمومی.

عجیب است که او در زمینه مضر بودن واکسن امریکایی وانکلیسی تخصص دارد اما در مورد بحث ساده‌تری مثل تعطیلات قرنطینه کارشناس نیست!
جدا از استفاده سیاسی و امنیتی خامنه ای حاکمیت جمهوری اسلامی از موضوع کرونا برای عقب راندن جنبش اعتراضی، اکنون او بی شک مسئول مافیای دارو و واکسن کروناست.
تولید شکست خورده واکسن برکت و سایر نمایش های مشابه در تاریک‌خانه نهادی زیر نظر او در حال انجام است. عوامل همراه او اکنون در دولت منصوب رئیسی مناصب مهمی در اختیار گرفته‌اند و پزشک مخالف وارادت واکسن! نامزد وزارت بهداشت شده است!

رئیسی هم منع واردات واکسن را حکیمانه می خواند! البته در حکمت این موضوع شکی نیست ولی هرچه هست به زیان مردم ایران ، بقای امنیتی حاکمیت و منابع مادی آن را تامین می کند. همان زمانی که خامنه‌ای واردات واکسن را منع کرد، پلیس فتای جمهوری اسلامی به هزاران تن یا تذکر داد که در مورد کرونا مطلبی در فضای مجازی منتشر نکنند یا برایشان پرونده تشکیل داد که از احکام صادره اطلاعی در دست نیست.
در واقع برای تحمیل عقیده و رنج به هموطنان ماشبن امنیتی اش هم فعال شد و اکنون نیروی انتطامی در ردیف مباشران این کشتار باید پاسخگو باشد. پزشکان امنیتی در بیانیه ای تصمیم به کشتار او را تأیید کردند و صلاحیت خود را زیر سوال بردند.
این شبکه جنایت، ماشین کشتار خامنه‌ای است و اکنون که موج پنجم کرونا را در پیش رو داریم، بی کفایتی ملی او ثابت شده است و باید در مجامع حقوقی جهانی مورد اعتراض ومحاکمه قرار گیرد.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

ساختار بحث دموکراسی و آزادی، آرمانی است از ۱۲۰ سال پیش تا به امروز  که فعالان دموکراسی‌خواه و آزادی‌خواه ایرانی آن را پی گرفته‌اند. اما این مبارزات متاسفانه تا کنون، با وجود دو انقلاب و

ادامه »

آنچه امروز می توانیم آن را وضعیت انقلابی در حال شکل گیری ایران بخوانیم، در تندبادِ روزافزونِ حوادث به دقایق و ثانیه ها گره

ادامه »

اخیرا شماری از ایرانیان با به‌کار گیری مفهوم «وکالت» سیاسی تصمیم خود  را برای ابراز اعتماد به رضا پهلوی، فرزند

ادامه »