خنده‌دار است بگویم «سیدمحمدخاتمی» بنویسند «رییس دولت اصلاحات»

زیتون– نماینده مردم آبادان در مجلس در نطق میان‌دستور امروز خود با اشاره به موضوع ممنوع‌التصویری خاتمی و تاکید بر رعایت «تقوای سیاسی» اعلام کرد:« فردی که مورد اعتماد و وثوقِ و مردم است را زیر بار شدید‌ترین حملات صداوسیما و تریبون‌های رسمی و غیر رسمی ممنوع التصویر، ممنوع البیان کرده و اجازهٔ دفاع از خود هم به او ندهیم اخلاقی است؟ تقوای سیاسی چه شد؟ من که نماینده مردم هستم نمی‌دانم این حکم از کجا صادر شده و قانونی هست یا نه. روزی می‌گویند مصوبهٔ شورای امنیت ملی است و روز دیگر از دستور دادستانی سخن می‌گویند.»

این نماینده مجلس با اشاره به اینکه نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی را در صداوسیما نمایش می‌دهند، تصویر رییس جمهور اسبق را نه تاکید کرد:« خنده دار نیست اگر من الان بگویم سیدمحمد خاتمی، فردا خبرنگار جرات نکند اسم ایشان را بیاورد و بنویسد. رییس دولت اصلاحات!؟ خنده دار نیست صداوسیمای ما تصویر نخست وزیر رژیم صهیونیستی را نمایش می‌دهد، اما از نشان دادن تصویر رییس جمهور اسبق جمهوری اسلامی ابا دارد؟ این گونه است که صدا و سیما به جای وحدت که وصیت همیشگی حضرت امام بود، در اختلافات می‌دمد.»

سید حسین دهدشتی در ادامه افزود:« این اخلاقی است که عده‌ای به خاطر انتخابات ریاست جمهوری سال آینده دستاوردهای دولت جمهوری اسلامی را زیر سوال ببرند؟ رییس جمهور قانونی کشور را که منتخب اکثریت مردم و مورد تایید مقام معظم رهبری است، دشمن رهبری، و به دنبال پروژهٔ حذف رهبری از نظام سیاسی جمهوری اسلامی معرفی کنند، رعایت تقواست؟ به اسم حمایت از ولایت فقیه، اما با هدف جوسازی برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده، شدید‌ترین تخریب‌ها و تهمت‌ها را در جلسات و شبکه‌های مجازی علیه بزرگان نظام انجام می‌دهند.»

دهدشتی در ادامه سخنانش که توسط ایلنا منتشر شده، افزود:« شهید مظلوم دکتر بهشتی که خدایش رحمت کند در مقابل شعار شاه زنازاده است، خمینی آزاده است برآشفت و گفت رضاخان ازدواج کرده، این شعار حرام است. از پلکان حرام نمی‌شود به بام سعادت حلال رسید.»

دهدشتی همچنین گفت:« متاسفانه عده‌ای همهٔ ارزش‌ها حتی نظام را هم فدای پیروزی در انتخابات می‌کنند. به قدری فضا را مسموم کرده‌اند که ما انتقاد منطقی و سازنده هم از دولت نمی‌توانیم انجام دهیم. چرا که یا ابزاری برای فشار به دولت و بهره برداری جناحی می‌شود یا در هیاهوی تخریب‌های ناجوانمردانه‌شان گم می‌شود.»

دهدشتی ادامه داد:« اف بر آنان که به دنبال دلسرد کردن مردم و کاهش مشارکت مردم در انتخابات هستند تا به اهداف جناحی‌شان برسند. مردم را تا زمانی آگاه و بصیر می‌دانند که فقط مانند خودشان فکر کنند؟ آیا تخریب، و تهمت به رییس جمهور و رییس مجمع تشخیص مصلحت، تضعیف نظام و ریختن آب به آسیاب دشمن نیست؟»

 

 

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

۱-«هویت ملی و هویت قومی در شهر معاصر ایرانی؛ مطالعه‌ی موردی نقده» عنوان پایان‌نامه‌ی کارشناسی ارشد رشته انسان‌شناسی «لیلا حسین‌زاده» است. ایشان این پایان‌نامه را به «مردم نقده و خواستشان برای زندگی به یاد سید

ادامه »

هفتهٔ گذشته با همین رسانهٔ زیتون که همیشه “خون ژینا” را همراه بوده، گفت‌و‌گویی داشتم ، و از مهم‌ترین گزارهٔ آن بسیار استقبال شد:

ادامه »

جامعه‌ ایران شکل گیری یک جنبش انقلابی را تجربه می‌کند که نتیجه مطلوب آن گذار از جمهوری اسلامی با کمترین

ادامه »