توبه تلویزیونی الهام عرب، بعد از بازداشت او صورت گرفته است

زیتون- الهام عرب، مدل لباس و آرایش عروس، بازداشت شد. او از فعالین شناخته شده این عرصه در ایران بود و به این عنوان حتی در برنامه ماه عسل نیز شرکت کرده بود.

خبر بازداشت عرب  توسط خبرگزاری فارس و پس از شرکت او در برنامه تلویزیونی با حضور دادستان تهران منتشر شده است؛  برنامه ای که او در آن به صورت زنده پاسخگوی سوالات دادستان عمومی و انقلاب تهران بود.

سوالات دادستان تهران در آن برنامه شائبه های  از بازجویی ایجاد کرده بود و خبر امروز فارس این شائبه ها را تقویت کرده است.

طی روزهای اخیر ۱۷۰ نفر از اداره‌کنندگان صفحات مدلینگ شامل ۵۸ مدل، ۵۱ مدیر مزون و طراح لباس، ۵۹ عکاس و آرایشگر و دو مؤسسه فعال در عرصه مد شناسایی شده‌اند و برای ۲۹ نفر از مدیران اصلی و مرتبطین صفحه های مدلینگ در شبکه‌های اجتماعی «پرونده قضایی» تشکیل شده که منجر به بازداشت ۸ نفر، احضار بقیه افراد و پلمب اماکن مرتبط با جرایم آنان شده است.

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

اندیشمند حوزه علوم دینی، خانم صدیقه وسمقی، در یادداشت خود تحت عنوان “نه به ابتذال سرکوب‌گری” منتشر شده در سایت زیتون در ۴ خرداد ۱۴۰۲ می‌نویسد: “سال‌هاست که کشور ما در رأس بحران‌های فزاینده‌ی اقتصادی، اجتماعی،

ادامه »

سالهاست که کشور ما در رأس بحران‌های فزاینده‌ی اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی، از یک ابربحران رنج می‌برد، ابربحرانی که از دل بحران‌های فراوان

ادامه »

انسان ها را از منظر نسبت آنها با دردها و مسئولیت‌پذیری اجتماعی عموماً به چهار دسته می‌توان تقسیم کرد: ۱.

ادامه »