هشدار دادستان به افرادی که به دنبال درآمد از جاذبه‌های‌جنسی هستند

زیتون- عباس جعفری دولت آبادی، دادستان عمومی و انقلاب تهران از برنامه مبارزه با مزون‌های مرتبط با مدلینگ خبر داده و گفته که دو پرونده در این زمینه در دادسرای جرائم رایانه‌ای باز شده است.

دولت آبادی گفت که عده ای در رابطه با این پرونده ها بازداشت شده اند و افزود:« ظرف دو سال گذشته در حوزه مبارزه با آرایشگاه ها و مزون‌های مرتبط با مدلینگ کارهای خوبی انجام شده است و دو پرونده عنکبوت یک و عنکبوت دو توسط سرپرست دادسرای جرایم رایانه‌ای و همکارانمان کلید خورد،‌ حدود ۵۰ آرایشگاه،‌ ۵۰ مزون و ۵۰ آتلیه عکاسی تحت شاخه اطلاعاتی و قضایی در آمدند ودستگیری های انجام و صفحات زیادی بسته شد..» به گفته داستان تهران، امروزه در فضای مجازی شاهد «افزایش چشمگیر و یا حتی توسعه و ترویج شبکه‌های مبتذل و مستهجن هستیم که خطری جدی برای خانواده‌هاست.»

دادستان تهران در ادامه سخنانش که توسط ایرنا منتشر شد، تاکید کرد که بر «اینستاگرام و فیس بوک اشراف اطلاعاتی وجود دارد.»

در این جلسه الهام عرب، یکی از مدل های ایرانی نیز حضور داشت. او سال گذشته در برنامه ماه عسل مربوط به ماه رمضان برای اولین بار در تلویزیون رسمی ایران حضور پیدا کرده بود. این مدل لباس عروس، با بیان اینکه عشق خانواده و وطن باعث حضورش در این جلسه شد پاسخگوی سوالات دادستان تهران شد. عباس جعفری دولت آبادی در راستای افشای پروژه مدلینگ در ایران با طرح سوالی مبنی براینکه چگونه به این فعالیت جذب شدید از این داوطلب پشیمان شده خواست که توضیحی در این رابطه ارائه دهد.

به گفته الهام عرب درآمد مدلینگ در ایران ماهانه حدود ۱۰ میلیون تومان است. الهام عرب در ادامه سخنانش که بخشی از آن از تلویزیون نیز پخش شد، از دست به دست شدن عکس های بی حجابش اظهار ناراحتی کرد و گفت:« آرزوی تمام دختران این است که به خانه بخت بروند و خوشبخت شوند اما باید دید آیا فردی که مدل است انتخاب فردی می شود که دوستش دارد، ۹۰ درصد پاسخ منفی است.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. دادستان محترم تهران با وارد شدن در فعالیت اطلاعاتی جای پرویز ثابتی را پر کردند ، ولی با پینه روی پیشانی شومن موفقی نخواهند شد !

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

بازار دید و بازدیدهای دیپلماتیک در منطقه گرم است و ظاهرا روند نوینی از روابط و همکاری‌های منطقه‌ای شکل گرفته است. فرصت‌های جدید و تهدیدهای نوین، هم بازارها را به حرکت درآورده و هم موجب

ادامه »

در میان فعالین سیاسی بحثی جدی در جریان است که سرنگونی نظام جمهوری اسلامی و گذار یک‌باره از حکومت چه پیامدهایی خواهد داشت. بررسی شرایط ایران نشان می‌دهد که به احتمال زیاد پیامد سرنگونی حکومت «خلاء سیاسی» خواهد بود. در توضیح ویژگی‌های این پدیده می‌توان گفت…

ادامه »

رضا شاه در عمل یک رئیس جمهور مادام العمر در سرمشق اقتدارگرایانه بود. او هیچ ویژگی متعارف یک پادشاه را نداشت.تمام وقت خود را صرف اداره کشور می‌کرد. تفریح و فراغت پادشاه و سپردن امور اجرایی کشور به دیوان برای رضا شاه چندان معنا نداشت. در دوران حکمرانی او

ادامه »