اجازه ورود حتی یک نفوذی به مجلس را هم نمی‌دهیم

معاون هماهنگ ‌کننده نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان بسیج

زیتون- مهران طهماسبی٬ معاون هماهنگ ‌کننده نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان بسیج گفت «اجازه» نمی‌دهیم حتی یک «نفوذی» وارد مجلس شود٬ برخی در کنار خدمت٬ «خیانت» هم می‌کنند و نمی‌شود هر کسی برای خودش یک «خان» باشد.
طهماسبی افزوده از آن رو با ورود حتی یک «نفوذی» در مجلس مخالفت می‌شود که وی می‌تواند «همه مسائل را به آن طرف گزارش» دهد.

tahmasebi
پایگاه خبری «القیار» نزدیک به سپاه پاسداران و بسیج خبر داد که مهران طهماسبی مدعی شده که «سابقه این کار در رئیس کمیسیون امنیت ملی در دوره‌های گذشته وجود داشت.»
معاون هماهنگ ‌کننده نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان بسیج توضیح بیشتری در این زمینه نداده است.
طهماسبی همچنین گفت «برخی خدمت می کنند ولی در کنار آن خیانت هم می‌کنند، چهارقدم مثبت بر می‌دارند و یک باند هم برای خودش و دوستانش درست می‌کند.»
وی افزوده اگر هر کس بخواهد در کشور «برای خودش یک خان باشد و خودش را به جایی وابسته کند، دیگر چیزی از کشور باقی نخواهد ماند.»
پس از اظهارات رهبری مبنی بر تلاش ایالات متحده برای «نفوذ» به کشور٬ نزدیکان و هواداران وی به طور مکرر درباره ورود چنین افرادی به بخش‌های مختلف نظام هشدار می‌دهند.
آنها به همین وسیله سعی می‌کنند مخالفان و منتقدان را در دو انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان از میدان بدر کنند.
نیروهای نظامی شاغل در سپاه و بسیج نیز با وجود منع قانونی٬ از اظهارنظر صریح درباره انتخابات ابایی ندارند.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

هفتهٔ گذشته با همین رسانهٔ زیتون که همیشه “خون ژینا” را همراه بوده، گفت‌و‌گویی داشتم ، و از مهم‌ترین گزارهٔ آن بسیار استقبال شد: «آقای خامنه‌ای ترسیده و غمگین است». بعضی از دوستان پیام دادند

ادامه »

جامعه‌ ایران شکل گیری یک جنبش انقلابی را تجربه می‌کند که نتیجه مطلوب آن گذار از جمهوری اسلامی با کمترین هزینه ممکن است. این

ادامه »

در آستانه سالگرد جنبش اعتراضی-‌انقلابی و البته مسالمت‌آمیز و خشونت‌پرهیز زن، زندگی، آزادی هستیم؛ جنبشی پر برکت و تحول‌آفرین که

ادامه »