توضیحات سخنگوی ناجا، پایان گمانه زنی ها

عامل دستگیر شده انفجار ساختمان حزب جمهوری یک زن است

زیتون- برخلاف گمانه‌زنی‌ها و شایعات مطرح شده، عامل دستگیر شده مرتبط با انفجار ساختمان حزب جمهوری یک زن است.

سخنگوی ناجا، منتظرالمهدی، در تشریح جزئیات دستگیری یکی از عوامل انفجار ساختمان حزب جمهوری که اخیرا در کشور آلبانی دستگیر شده است توضیح داد:« این خانم به استناد اعلان قرمز (red wanted) صادر شده از سوی اینترپل، دستگیر شد. او در گفتگوی با تسنیم افزود:« اعلان قرمز اینترپل به مثابه حکم جلب سیار بین‌المللی است که پس از صدور این اعلان، این عضو گروهک تروریستی منافقین که در انفجار ساختمان حزب جمهوری اسلامی در سال ۶۰ دست داشته است، در کشور آلبانی دستگیر شد.»

روز گذشته و پس از اعلام خبر دستگیری یکی از مسببان انفجار حزب جمهوری، گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر دستگیری کشمیری عامل اصلی این انفجار در شبکه‌های اجتماعی مطرح شد که اخبار به دست آمده حاکی از آن است که این گمانه‌زنی‌ها صحت ندارد.

سخنگوی ناجا دیروز به جنسیت فرد بازداشت شده اشاره ای نکرده بود. شاید به همین دلیل بود که حتی عبدالرضا داوری، از نزدیکان محمود احمدی نژاد، هم به سرعت و  به نقل از برخی منابع که نام آن‌ها را فاش نکرده نوشته هویت فرد بازداشت شده مسعود کشمیری است. داوری نوشته وی در تیرانا بازداشت شده و «با انتقال او به ایران، جعبه سیاه پروژه نفوذ در جمهوری اسلامی گشوده خواهد شد.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. چگونه منافقین چند صد کیلو مواد منفجره را به داخل حزب انتقال دادند ؟!
    پرونده انفجار حزب هرگز در جمهوری اسلامی گشوده نخواهد شد ، تاکنون هم جز خواندن مرثیه هیچ اطلاعی در مورد آن به مردم داده نشده است ، انفجاری که در سرنوشت ایران تاثیری تعیین کننده داشت .

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

توضیحات سخنگوی ناجا، پایان گمانه زنی ها

حواشی مربوط به ماهواره‌ی روسی «خیام» همچنان ادامه دارد و در فضای مجازی، بسیاری از کاربران، دولت رئیسی را به خاطر این موضوع به سخره می‌گیرند. چرا که پرتاب ماهواره خیام با ماهواره‌بر سایوز از

ادامه »

سایه هم از این سرزمین کم شد و رفت؟ او نای و نوای عصر ما بود. او طنین غم و درد و رنج و

ادامه »

وقتی سیروس الوند در جشن خانه سینما سال ۱۳۸۹ سخن مرحوم علی حاتمی را بازگو کرد که: «اگر روزی فیلمی را دیدید

ادامه »