توضیحات سخنگوی ناجا، پایان گمانه زنی ها

عامل دستگیر شده انفجار ساختمان حزب جمهوری یک زن است

زیتون- برخلاف گمانه‌زنی‌ها و شایعات مطرح شده، عامل دستگیر شده مرتبط با انفجار ساختمان حزب جمهوری یک زن است.

سخنگوی ناجا، منتظرالمهدی، در تشریح جزئیات دستگیری یکی از عوامل انفجار ساختمان حزب جمهوری که اخیرا در کشور آلبانی دستگیر شده است توضیح داد:« این خانم به استناد اعلان قرمز (red wanted) صادر شده از سوی اینترپل، دستگیر شد. او در گفتگوی با تسنیم افزود:« اعلان قرمز اینترپل به مثابه حکم جلب سیار بین‌المللی است که پس از صدور این اعلان، این عضو گروهک تروریستی منافقین که در انفجار ساختمان حزب جمهوری اسلامی در سال ۶۰ دست داشته است، در کشور آلبانی دستگیر شد.»

روز گذشته و پس از اعلام خبر دستگیری یکی از مسببان انفجار حزب جمهوری، گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر دستگیری کشمیری عامل اصلی این انفجار در شبکه‌های اجتماعی مطرح شد که اخبار به دست آمده حاکی از آن است که این گمانه‌زنی‌ها صحت ندارد.

سخنگوی ناجا دیروز به جنسیت فرد بازداشت شده اشاره ای نکرده بود. شاید به همین دلیل بود که حتی عبدالرضا داوری، از نزدیکان محمود احمدی نژاد، هم به سرعت و  به نقل از برخی منابع که نام آن‌ها را فاش نکرده نوشته هویت فرد بازداشت شده مسعود کشمیری است. داوری نوشته وی در تیرانا بازداشت شده و «با انتقال او به ایران، جعبه سیاه پروژه نفوذ در جمهوری اسلامی گشوده خواهد شد.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. چگونه منافقین چند صد کیلو مواد منفجره را به داخل حزب انتقال دادند ؟!
    پرونده انفجار حزب هرگز در جمهوری اسلامی گشوده نخواهد شد ، تاکنون هم جز خواندن مرثیه هیچ اطلاعی در مورد آن به مردم داده نشده است ، انفجاری که در سرنوشت ایران تاثیری تعیین کننده داشت .

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

توضیحات سخنگوی ناجا، پایان گمانه زنی ها

بسیاری از شهروندان و بازیگران اقتصادی اعم از مصرف‌کننده، سرمایه‌گذار، تولیدکننده از خود می‌پرسند که چرا با هر تکانه در بازار ارز، قیمت‌ها در بازار کالا و خدمات هم جهش پیدا می‌کند؟ چنین پدیده‌ای ناشی

ادامه »

«دحترِ هفت-هشت ماهه‌ای سرش را گذاشته است روی شانه‌ی چپِ مادر، سرش روی شانه‌ی راست‌ش خم شده است و پنداری خوابیده است. دخترِ هشت

ادامه »

در طول دورانی که خامنه‌ای رهبری جمهوری اسلامی را در دست گرفته است ایران رو به ویرانی رفته و جمهوری

ادامه »