نامه‌ی احمد منتظری به رهبری: وظیفه‌ی شما حفاظت و حراست از آبروی نظام است

زیتون– احمد منتظری، در نامه ای به رهبری، ابطال آرای مینو خالقی توسط شورای نگهبان و تائید آن توسط شورای حل اختلاف قوای سه گانه را غیرقانونی و این  اقدام را «مهر تأیید کلّ نظام جمهوری اسلامی بر این بدعت ناپسند» خواند.

SONY DSC

فرزند آیت الله منتظری، در این نامه «حفاظت و حراست از آبروی نظام» را وظیفه ی رهبری دانسته و از او خواسته است «با تأیید آرای مردم اصفهان، این خسارت بزرگ را جبران نمایید.»

متن کامل این نامه که در  «وب سایت رسمی آیت الله العظمی منتظری»  منتشر شده است به این شرح است:

باسمه تعالی

خدمت حضرت آیت الله خامنه ای رهبر محترم جمهوری اسلامی ایران

پس از سلام و تبریک اعیاد مبارکه شعبانیه، همان گونه که استحضار دارید شورای نگهبان در اقدامی غیرقانونی با ابطال آرای خانم دکتر مینو خالقی، نماینده منتخب مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، توهین بزرگی به ملت ایران و بالاخص مردم بیدار و آگاه اصفهان نموده است.

تأیید این اقدام شورای نگهبان، توسط شورای حل اختلاف قوای سه گانه، در واقع مهر تأیید کلّ نظام جمهوری اسلامی بر این بدعت ناپسند است.

یکی از وظایف جنابعالی به عنوان رهبر جمهوری اسلامی ایران، حفاظت و حراست از آبروی نظام است؛ و چنانچه در راستای این انجام وظیفه، حقوق خانم مینو خالقی و مردم اصفهان را به آنان بازگردانید، این لطمه به آبروی نظام اسلامی تا حدود زیادی جبران می‌گردد.

حتماً استحضار دارید که در کمال تأسف فاصله بین دموکراسی پذیرفته شده در جهان امروز، با برخی اقدامات مسئولین جمهوری اسلامی تا چه حدّ است.

در کشور انگلستان در شرایطی که توسط گروههای افراطی و به نام مسلمان، همچون داعش و القاعده، امنیت آنان به مخاطره افتاده است، فردی مسلمان و شیعه به عنوان شهردار پایتخت برگزیده می شود؛ و این مصداق دموکراسی، سعه صدر و حاکمیت ارزش‌های انسانی، تحسین همگان را برمی انگیزد؛ و با کمال تأسف در ایران که به جمهوریت، اسلامیت و پیروی از امام علی(ع) افتخار می کند، حتی فقهای عادل شیعه توسط شورای نگهبان ردّ صلاحیت می شوند!! و این قیاس موجب سرافکندگی و شرمساری دوستداران نظام و مدافعین واقعی انقلاب اسلامی است.

امیدوارم جنابعالی در اقدامی عاجل و با حکم حکومتی، به پیروی از امام صادق(ع) که فرمود: «کونوا دعاه الناس بغیر ألسنتکم»، با تأیید آرای مردم اصفهان، این خسارت بزرگ را جبران نمایید.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته.

احمد منتظری

۱۳۹۵/۲/۲۲

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

«دحترِ هفت-هشت ماهه‌ای سرش را گذاشته است روی شانه‌ی چپِ مادر، سرش روی شانه‌ی راست‌ش خم شده است و پنداری خوابیده است. دخترِ هشت ماهه‌ی لچک به سر،…چشمانِ موربِ زیبایی دارد؛ موهایی لخت و پوستی

ادامه »

در طول دورانی که خامنه‌ای رهبری جمهوری اسلامی را در دست گرفته است ایران رو به ویرانی رفته و جمهوری اسلامی بیش از هر

ادامه »

تنها یک روز پس از تصویب قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل مبنی بر ضرورت آتش‌بس فوری در غزه، اسماعیل هنیه،

ادامه »