? تداوم بازداشت مهرداد گریوانی

زیتون– مهرداد گریوانی که شب یکشنبه بازداشت شده بود پس از انتقال به بازداشتگاه و بازجویی توسط نیروهای پلیس امنیت به زندان اوین منتقل شد.

او که پیش از این بابت اطلاع رسانی در ارتباط با پرونده سعید طوسی حکم پنج سال حبس – دو سال محرومیت از عضویت در گروه ها و احزاب – دو سال محرومیت از حضور در فضای مجازی ، رسانه و مطبوعات و ممنوعیت خروج از کشور را در پرونده‌اش داشت ، هم اکنون به دلیل فعالیت در شبکه های اجتماعی، همراهی با خانواده های زندانیان سیاس ، نقاشی‌ پرتره از چهره قربانیان دستگاه سرکوب حکومت، انتشار پست‌هایی در رابطه با تخریب خانه پیرزن کرمانشاهی در زندان اوین مورد بازجویی قرار گرفته است.

بیشتر بخوانید: هجوم به منزل شهروندان بهائی؛ بازداشت فعالان مدنی

به گزارش زیتون این فعال مدنی شامگاه یکشنبه در خیابان بازداشت شد و نیروهای امنیتی نیمه‌های شب نیز برای بازرسی خانه‌اش به منزل او هجوم برده و لوازم شخصی و ارتباطی او را ضبط کردند.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

اندیشمند حوزه علوم دینی، خانم صدیقه وسمقی، در یادداشت خود تحت عنوان “نه به ابتذال سرکوب‌گری” منتشر شده در سایت زیتون در ۴ خرداد ۱۴۰۲ می‌نویسد: “سال‌هاست که کشور ما در رأس بحران‌های فزاینده‌ی اقتصادی، اجتماعی،

ادامه »

سالهاست که کشور ما در رأس بحران‌های فزاینده‌ی اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی، از یک ابربحران رنج می‌برد، ابربحرانی که از دل بحران‌های فراوان

ادامه »

انسان ها را از منظر نسبت آنها با دردها و مسئولیت‌پذیری اجتماعی عموماً به چهار دسته می‌توان تقسیم کرد: ۱.

ادامه »