رهبری: دشمن به‌دنبال ایجاد دوقطبی در جامعه است

زیتون-فرماندهان، معاونان و مسئولان نیروی انتظامی، صبح امروز با آیت‌الله خامنه‌ای، فرمانده کل قوا دیدار کردند.

در این دیدار رهبر جمهوری اسلامی به موضوع «طرح امنیت اخلاقی» در کشور پرداخت و گفت:«مسئله‌ی امنیت اخلاقی مهم است؛ به محیط جامعه باید توجه کرد.  بعضی قمه می‌کشند اما بعضی هنجارشکنی می‌کنند و گناه را رواج می‌دهند؛ این اگر اهمیتش بیشتر نباشد کمتر نیست.» او در ادامه خطاب به مسئولان این طرح گفت:« اگر به شکل عقلانی به این نتیجه رسیدید که کاری باید انجام بگیرد، دیگر به مخالفت‌ها کاری نداشته باشید.»

آیت الله خامنه ای لازمه سلامت نیروی انتظامی را، «وجود نظارت دقیق، همه جانبه و دائمی» دانست و گسترش دایره حضور نیروی انتظامی در سراسر کشور و برقراری امنیت در همه مناطق سکونتی و محیطهای زیستی مردم اعم از مناطق حاشیه ای شهرها، مناطق دور دست و شهرهای کوچک را مورد تأکید قرار داد.

رهبر جمهوری اسلامی با تأکید بر اینکه موضوع «امنیت اخلاقی» و دغدغه های مردم در این زمینه، از موضوعات مهمی است که باید مورد توجه نیروی انتظامی قرار گیرد، افزود:« اعتیاد، شرارتها، و هنجارشکنی ها، موجب تهدید امنیت جسمی، جانی و اخلاقی جامعه می شوند، بنابراین باید با استفاده از دیدگاههای کارشناسانه انسانهای متفکر و صاحب نظر به‌خصوص در درون نیروی انتظامی، برای مقابله با این مسائل، برنامه ریزی دقیق کرد. در موضوعات مربوط به امنیت اخلاقی، بعد از برنامه ریزی دقیق، مستحکم، عقلانی و صحیح، دیگر نباید به مخالفت برخی افراد یا فضاسازی های رسانه ای توجه شود بلکه باید با توکل بر خدا کار را پیش برد.»
ایشان شکل گیری یک تصویر کاملاً مطلوب از نیروی انتظامی را در ذهن مردم ضروری دانستند و تأکید کردند: باید تصویر یک «یار مهربان و مقتدر» از نیروی انتظامی، در ذهن مردم ترسیم شود.

او در ادامه این دیدار، همه مسئولان و مردم را به مراقبت از وحدت موجود در کشور فراخواند و افزود:« ایجاد دو جریانی، دو فرقه ای و دو قطبی از ضربه های مهلکی است که دشمن به‌دنبال آن است.»

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. از استفاده از دیدگاههای کارشناسانه افراد متفکر و صاحب نظر در حوزه های علمیه که کار خراب تر شد ، تا جان برکفان متفکر و صاحب نظر نیروی انتظامی چه گلی به سر رهبر بزنند !

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

سایه هم از این سرزمین کم شد و رفت؟ او نای و نوای عصر ما بود. او طنین غم و درد و رنج و شادی این‌جا بود. او نشانی همه‌ی پیچ و خم‌های تاریخ این

ادامه »

وقتی سیروس الوند در جشن خانه سینما سال ۱۳۸۹ سخن مرحوم علی حاتمی را بازگو کرد که: «اگر روزی فیلمی را دیدید که آن فیلم در

ادامه »

انقلاب مشروطه مهم‌ترین اتفاق سیاسی تاریخ معاصر ایران است که مرز سیاسی و اجتماعی بین ایران قدیم و جدید را

ادامه »