حسن روحانی متهم به تضعیف جایگاه ولی فقیه شد

زیتون- چند سایت منتسب به اصولگرایان متن بدون نام وامضایی را خطاب به رئیس جمهور منتشر کرده اند که در آن حسن روحانی متهم به تضعیف جایگاه ولی فقیه در جامعه شده است.

نویسندگان این نامه که خود را «جمعی از طلاب و اساتید حوزه علمیه قم» خوانده اند، در بخش از نامه خود آورده اند «متاسفانه از شروع ریاست جمهوری جنابعالی، مشاهده می شود هنگامی که رهبر انقلاب تذکرات و نکات مهمی را مطرح می نمودند از طرف شما بعضا با کنایه و در موارد زیادی صراحتا سخنان رهبر انقلاب مورد مناقشه قرار می گرفت.»

به زعم نویسندگان نامه این روند از طرف رئیس جمهور  در پسا برجام شدت گرفته است و خطاب به حسن روحانی گفته اند«جنابعالی اجازه نمی دهید حداقل ۲۴ ساعت از سخنان رهبر انقلاب بگذرد و شروع به مناقشه به صورت صریح و علنی ضد بیانات رهبری می کنید.»

این نامه بعد از سخنرانی حسن روحانی به مناسبت روز معلم و پاسخ او به اظهار نظر آیت الله خامنه ای در خصوص آموزش زبان انگلیسی در کشور، منتشر شد ه است.

نویسندگان متن در انتها به حسن روحانی هشدار داده اندکه « این عملکرد شما که شائبه غرض داشتن نیز در آن هویدا است از چشم مردم بصیر ایران دور نمی ماند و محبوبیت شما را به صورت چشمگیری کاهش خواهد داد لذا از باب النصیحه للائمه المسلمین به جنابعالی تذکر می دهیم که تضعیف جایگاه رهبر انقلاب به سود جنابعالی نخواهد بود.»

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

سایه هم از این سرزمین کم شد و رفت؟ او نای و نوای عصر ما بود. او طنین غم و درد و رنج و شادی این‌جا بود. او نشانی همه‌ی پیچ و خم‌های تاریخ این

ادامه »

وقتی سیروس الوند در جشن خانه سینما سال ۱۳۸۹ سخن مرحوم علی حاتمی را بازگو کرد که: «اگر روزی فیلمی را دیدید که آن فیلم در

ادامه »

انقلاب مشروطه مهم‌ترین اتفاق سیاسی تاریخ معاصر ایران است که مرز سیاسی و اجتماعی بین ایران قدیم و جدید را

ادامه »