معاون نماینده ولی فقیه در سپاه: چرا یک زن بزک کرده چهار برابر یک رزمنده رای می‌آورد؟

زیتون- محمدحسین سپهر٬ معاون هماهنگی نماینده ولی فقیه در سپاه گفت:« در کشور بدون تعارف برخی مخالف عمل انقلابی، فکر انقلابی و نهضت انقلابی هستند.»

معاون فرهنگی نماینده ولی فقیه در سپاه افزود که این افراد در حال حاضر در دولت، مجلس، دانشگاه و حوزه‌ها مسئولیت دارند و معتقدند «انقلاب ما تمام شده، اجازه دهید اقتصادمان خوب باشد، با دنیا تعامل داشته باشیم.» وی اضافه کرد :«برخی از اساتید حوزه داریم که می‌گویند امام اشتباه نمود انقلاب کرد و باید تا غیبت حکومت تشکیل نمی‌شد.»

سپهر بی‌آنکه نامی از فردی مشخص ببرد٬ در ادامه سخنانش که توسط تسنیم، منتشر شد، افزود:« برخی‌ها، مشتاق برقراری ارتباط با آمریکا هستند و اقتصادمان را زمانی بهبود یافته می‌پندارند که با کد خدا رابطه داشته باشیم.»

این فرمانده سپاه در بخش دیگری از سخنان خود گفته که در حال حاضر «فضای مجازی باعث سرعت یافتن سقوط فرهنگی و تغییر ذائقه‌های فرهنگی و سیاسی مردم شده است.» او برای نمونه به انتخابات اخیر مجلس اشاره کرد و گفت:« چرا و چه عواملی باعث می‌شود که زنی که در خارج‌های و هوی می‌کرد، الان بزک کرده در ایران حاضر شده و چهار برابر یک رزمنده دفاع مقدس رای بیاورد؟»

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

سایه هم از این سرزمین کم شد و رفت؟ او نای و نوای عصر ما بود. او طنین غم و درد و رنج و شادی این‌جا بود. او نشانی همه‌ی پیچ و خم‌های تاریخ این

ادامه »

وقتی سیروس الوند در جشن خانه سینما سال ۱۳۸۹ سخن مرحوم علی حاتمی را بازگو کرد که: «اگر روزی فیلمی را دیدید که آن فیلم در

ادامه »

انقلاب مشروطه مهم‌ترین اتفاق سیاسی تاریخ معاصر ایران است که مرز سیاسی و اجتماعی بین ایران قدیم و جدید را

ادامه »