علم‌الهدی: دیدید دو سال مذاکره بی‌نتیجه ماند

زیتون- نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی مدعی شد که دو سال همه دستگاه‌ها همت خودشان را صرف مذاکرات کردند اما بعد از مذاکرات دشمنی آمریکا بیشتر شده است.
احمد علم‌الهدی در ادامه خطبه های نماز جمعه این هفته مشهد گفت:« روزی که گفتند تحریم لغو شده تجار ما دیدند سوئیفت به روی آن‌ها بسته است و کار به جایی رسید که رئیس بانک مرکزی گفت حل مشکلات اقتصادی ما در نتیجه برجام به نتیجه نرسیده است، دشمنی دشمن بیشتر شده است، دشمن بنای براندازی ما را دارد.»
علم الهدی مدعی شد که برجام نتیجه ندارد و ثابت شد این سیاست حلال مشکلات ما نیست و افزود:« اینکه فکر کنیم با تنش‌زدایی بتوانیم مشکلات را برطرف کنیم قابل حل نیست، استکبارستیزی اصلی است که امام(ره) در انقلاب قرار داده است.»

او در ادامه خطبه های نماز جمعه این هفته که توسط فارس منتشر شد، مشکل اصلی جمهوری اسلامی در زمینه فرهنگ و اقتصاد را ، «ضعف در عملیات اجرایی» دانست و گفت که اجرای «سازندگی فرهنگی» تنها از راه «پدافند فرهنگی» و «نیرو و محور اقتدار نظام» صورت می‌گیرد.

علم‌الهدی همچنین افزود که که اقتصاد مقاومتی تنها با «اقدام و عمل» اجرایی می‌شود و مشکل جمهوری اسلامی در «مسائل اجرایی» است. وی مراقبت ارشاد در زمینه نشر را وقتی ناشران با «طمع‌ورزی» رو به انتشار و فروش کتاب غیرمجاز می‌کنند٬ بی‌فایده دانسته است.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

درآمد ظاهرا فعالیت‌های پهلوی‌طلبان حول آقای رضا پهلوی وارد مرحله تازه‌ای شده است. هرچند باور ندارم که چنین تلاش‌های توهم‌آلودی در کشوری با مختصات ایران آن هم در پی جنبش به اصطلاح نسل (z) به

ادامه »

قیامی که جرقه اصلی آن پس از مرگ مهسا امینی زده شد، با شعار زن، زندگی، آزادی، عمدتاً مبارزه برای حقوق زنان تلقی میشود

ادامه »

دیروز سالروز تولد مارتین لوترکینگ بود؛ شهروند آفریقایی‌تباری در جنوب آمریکا که رهبری مبارزات مدنی برای رفع تبعیضات نژادی را

ادامه »