احمد خاتمی: آینده بدحجابی در ایران بی‌حجابی است

زیتون- احمد خاتمی٬ امام جمعه موقت تهران امروز گفت که آینده و شیب بدحجابی در ایران بی‌حجابی است. اومدعی شد مبارزه فرهنگی در فضای مجازی غوغا می‌کند.

امام جمعه موقت تهران مدعی شد که دشمن قصد دارد در عرصه فرهنگی از درون یک ملت را پوک، بی‌محتوا و بی‌وفا کنند و این ته قصه است. او سایت‌ها شبکه‌های بیگانه رسانه‌های دیداری و شنیداری، رسانه‌های مکتوب، در عرصه سینما و کتاب، سلاح در جنگ نرم دانست. خاتمی در ادامه خواست تا کسی انکار نکند که دشمن «ابتذال به هرزگی را می‌خواهد. ما نمی‌گوییم هر کس چه دختر و چه پسر بد گشت ضد انقلاب است. ممکن است شیطان او را گول زده باشد و غافل شده باشد.ولی اینکه توطئه دشمن در کار است کسی انکار نکند٬ این واقعیت است.»

او در حمایت از طرح «امنیت اخلاقی» این طرح را «در راستای مبارزه با توزیع کنندگان مواد مخدر، مبارزه با اراذل و اوباش، مبارزه با سارقان کیف قاپ و زورگیر، مبارزه با مزاحمان نوامیس مردم همچنین مبارزه با کسانی که مشروبات الکلی توزیع می‌کنند و مبارزه با بی‌حجابی و بدحجابی داست.»

احمد خاتمی در ادامه خطبه های نماز جمعه این هفته تهران در مورد برجام گفت:« از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز هیچ موضوعی به اندازه برجام تندروی دوطرفه نداشته است. یکی می‌گوید در طول ۱۰۰ سال اخیر موفقیتی بی‌سابقه بوده است یعنی برجام را از انقلاب اسلامی نیز مهم‌تر دانسته است. فردی می‌گوید مخالفین برجام از اسرائیل نیز بدتر هستند یکی دیگر می‌گوید مخالفین برجام مانند افراطی‌های آمریکا یعنی صهیونیست‌ها هستند.» خاتمی در ادامه سخنانش که توسط فارس منتشر شده در این باره افزود:«  من تعجب می‌کنم با این افراط و تفریط‌ها می‌خواهیم مسائل را تحلیل کنیم؟ چه اشکالی دارد ما معتدل حرف بزنیم و بگوییم برجام یک پدیده در سیاست خارجی ما است و مسئولان محترم ما مخلصانه به انگیزه خدمت جلو رفتند ولی آمریکا دارد بدعهدی می‌کند؟» او در پایان با انتقاد از موضع‌گیری‌های تند علیه برجام پرسید:« این حرف‌ها چیست مگر می‌شود با داشتن رهبری، هوشیار، بیدار مانند مقام معظم رهبری این اتفاق‌ها بیفتد.»

 

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

لاوروف، وزیر امورخارجه روسیه، در یکی از جلسات جانبی در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک گفته است که روسیه کریمه را به اوکراین برخواهد گرداند اگر اوکراین کوشش نکند‌ که عضو ناتو

ادامه »

روز سه‌شنبه ۳۱ مرداد ۱۴۰۲. دانشگاه لایدن. کنفرانس انجمن ایران‌شناسی اروپا. در پنلی درباره‌ی ادبیات فارسی، عنوان سخنرانی خانم سایه اقتصادی‌نیا چنین بود: «بلاغت

ادامه »

۱-«هویت ملی و هویت قومی در شهر معاصر ایرانی؛ مطالعه‌ی موردی نقده» عنوان پایان‌نامه‌ی کارشناسی ارشد رشته انسان‌شناسی «لیلا حسین‌زاده»

ادامه »