محمود صادقی: مشاوران نمی‌گذارند همه واقعیت‌ها به گوش رهبر انقلاب برسد

 وبسایت کلمه: بولتن‌های محرمانه شمار کشته‌شدگان اعتراضات آبان ۶۳۱ ذکر کرده‌اند

وبسایت کلمه در گزارشی اختصاصی خبر از آن داد که در بولتن‌های محرمانه حکومت ایران، آمار کشته‌شدگان اعتراضات آبان‌ دستکم ۶۳۱ نفر برآورد شده است.

بر اساس این گزارش در این بولتن‌ها آمار به تفکیک استان‌ها منتشر شده است.ملی‌پوش کشتی ایران به کانادا مهاجرت کرد

نوید زنگنه، ملی‌پوش ۲۳ ساله و یکی از کشتی‌گیران با آتیه ایران که مدال برنز امیدهای جهان ۲۰۱۸ و نقره امیدهای آسیا ۲۰۱۹ را در کارنامه خود دارد، عازم کانادا شد و از این پس برای این کشور در رویدادهای بین المللی به رقابت خواهد پرداخت.

زنگنه ۲۰ روز پیش راهی کانادا شد و قرار است حدود یک ماه تا ۴۰ روز دیگر برای نخستین بار با دوبنده کانادا در یک تورنمنت به روی تشک برود.

او از سال ۲۰۲۲ نیز رسما برای کانادا در رویدادهای بین‌المللی کشتی می‌گیرد./ایلناخراسان رضوی لرزید

صبح امروز (پنجشنبه) زمین لرزه بخش هایی از استان خراسان رضوی را لرزاند اما از خسارات و تلفات احتمالی آن هنوز خبری در دست نیست.

حسین سنجرانی، فرماندار شهرستان خواف در این رابطه گفت که بزرگی این زمین لرزه ۵.٨ و مرکز آن در بخش سنگان این شهرستان بوده است. او گفته است که دست کم پنج پس لرزه نیز به وقوع پیوسته که بزرگی آنها تا ٣.٧ بوده است./ایرناسقوط ۸ پله ‌ای شطرنج ایران در رده‌بندی جهانی بعد از خروج علیرضا فیروزجا

شطرنج ایران بعد از خروج علیرضا فیروزجا ٨ پله سقوط کرد و در رده ٢٨ جهان قرار گرفت.

جدید ترین رنکینگ جهانی ماهانه شطرنج اعلام شد که در آن کشور ایران پس از خروج فیروزجا از زیر پرچم ایران و بازی کردن برای فیده، ٨ پله سقوط کرد و در رده ٢٨ جهان قرار گرفت. بیش از این ایران در رده بیستم جهان قرار داشت.

مگنوس کارلسن قهرمان نروژی همچنان صدر نشین رنکینگ جهانی است.

علیرضا فیروزجا با ریتینگ ۲۷۲۳ و با ۲ پله صعود در مکان بیست و هفتم رنکینگ جهانی قرار گرفت. در حال حاضر در کل جهان تنها ۳۷ شطرنج باز ریتینگ بالای ۲۷۰۰ دارند./ایسنا


خبرهای روز گذشته را از اینجا بخوانید

بازگشت به صفحه اول