دادستان کل کشور معترضان به افزایش قیمت بنزین را تهدید کرد

زیتون– محمدجعفر منتظری٬ دادستان کل کشور٬ معترضان به افزایش قیمت بنزین را «اخلالگر» خواند و تهدید کرد که با آنان «برخورد جدی» خواهد شد.

از روز گذشته (جمعه) شهرهای مختلف ایران صحنه اعتراض معتراضان نسبت به افزایش ناگهانی قیمت بنزین بود.

به گفته منتظری ریشه اعتراض‌ها «در خارج از کشور»‌ است و معترضان «با استفاده از فضای مجازی قصد تحریک مردم را دارند.»

خبرگزاری صداوسیما به نقل از دادستان کل کشور نوشت: «به موجب قانون، اقداماتی که اخلال در نظم عمومی است، جرم تلقی می‌شود و نیرو‌های قضایی و انتظامی طبق قانون با خاطیان به طور جدی برخورد می‌کنند.»

در ساعت‌های اول شروع اعتراضات٬ رسانه‌های حامی نظام از جمله فارس و تسنیم اخبار اعتراضات را منعکس و برای اولین بار صحنه‌هایی از این اعتراضات از صدا و سیما پخش شد. اما از ظهر امروز (شنبه) رویکر نظام تغییر کرد و در آخرین نوبت خبر معترضان «اغتشاش‌گر» خوانده شدند.

در همین رابطه شبکه خبر صدا و سیمای ایران با اشاره به اعتراضات به گرانی بنزین در شهرهای مختلف کشور از شلیک گاز اشک‌آور پلیس برای مقابله با معترضان خبر داد. به ادعای صد او سیما عده‌ای می‌خواستند «به اماکن و اموال عمومی آسیب» برسانند.

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. هیچ یک از مسئولان رده اول نظام مقدس جرئت موضع گیری در مقابل اعتراضات را به خود ندادند ، ظاهرا این غضنفر موقع را برای پاچه خواری غنیمت شمرده است !!

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

اخیرا شماری از ایرانیان با به‌کار گیری مفهوم «وکالت» سیاسی تصمیم خود  را برای ابراز اعتماد به رضا پهلوی، فرزند شاه پیشین ایران، رسانه‌ای کردند. اصطلاح «وکالت» سیاسی حتی اگر واژه دوره گذار هم به

ادامه »

درآمد ظاهرا فعالیت‌های پهلوی‌طلبان حول آقای رضا پهلوی وارد مرحله تازه‌ای شده است. هرچند باور ندارم که چنین تلاش‌های توهم‌آلودی در کشوری با مختصات

ادامه »

قیامی که جرقه اصلی آن پس از مرگ مهسا امینی زده شد، با شعار زن، زندگی، آزادی، عمدتاً مبارزه برای

ادامه »