ادعای تازه کریمی‌ قدوسی: دو نفر از مرتبطین آمدنیوز از محمود واعظی کمک مالی دریافت می‌کردند

زیتون– جواد کریمی‌قدوسی‌٬ نماینده اصولگرای مجلس٬ بار دیگر امروز(پنجشنبه) اعضای دولت حسن روحانی را متهم به همکاری با روح‌الله زم و آمدنیوز کرد.

کریمی قدوسی در حساب کاربری‌اش در توئیتر نوشت: «دو نفر از خبرنگاران و ادمین‌های تلگرامی آمدنیوز و رسانه‌های زنجیره‌ای که در سال ۹۵ و ۹۶ دستگیر شده‌اند اعتراف کرده‌اند با یکی از وزرای وقت ارتباط مستقیم داشته و از آقای واعظی وزیر وقت ارتباطات کمک مالی مستقیم دریافت می‌کرده‌اند.»

او در توئیت دیگری نوشته است: «آن‌چه در چند روزگذشته وآینده درحوزه نفوذ میان مکان‌های طبقه‌بندی شده نظام توسط ادمین‌های آمدنیوز گفتم و خواهم گفت مربوط به سال‌های ۹۵ و ۹۶ است.جمعی از نمایندگان پیگیر آن اخبار بودند و هستند. هدف بازتعریف آن خبرهاست تا جامعه مطالبه‌گر اعترافات زم باشد؛ وقت تکذیب گذشته، آقای سخنگو خیلی به خودش زحمت ندهد.»

https://twitter.com/karimighodousi/status/1187074613676773376?s=12

این نماینده مجلس پیشتر نیز ادعاهای مشابهی مطرح کرده بود.

طی روزهای گذشته جواد کریمی قدوسی مدعی شده بودن که چندین تن از مرتبطین با آمدنیوز در نهاد ریاست جمهوری بازداشت شدند.

بیشتر بخوانید:

ادعای جدید کریمی قدوسی درباره رابطین آمدنیوز با دو قوه

بیشتر بخوانید:

بازداشت‌ چند فرد مرتبط با «آمدنیوز» در نهاد ریاست‌جمهوری

سخنگوی قوه قضاییه، امروز (سه‌شنبه) در نشست خبری خود گفت: «تا امروز غیر از خود روح‌الله زم فرد دیگری از بخش‌های مختلف، چه در دولت و چه در قوه و چه در نیروهای مسلح، بازداشت نشده است و بی‌جهت گمانه‌زنی نشود.»

اسماعیلی همچنین خبر داد که پیش از بازداشت روح‌الله زم تعدادی از افراد در ارتباط با این پرونده بازداشت شده بودند، اما اخیرا فردی بازداشت نشده است.

سخنگوی قوه قضاییه به هویت و نام و نشان فرد یا افرادی که پیش از روح‌الله زم بازداشت شده بودند اشاره نکرد.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. بیخودی این کریمی قدوسی را بزرگ نکنید. دروغ و شایعه و جنجال زیاد دارد. از قول یک آدم حسابی، یک مسئول و یا منبع معتبر، یک خبر درست و حسابی بنویسید. زحمت بکشید، صحت و سقم را بررسی کنید و بعد نشر دهید.
    یا اقلا یک تیتر “شایعات” بزنید و هر چه شنیدید را آنجا بیاورید. و به خواننده بگوئید معلوم نیست راست باشد!

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

انقلاب مشروطه مهم‌ترین اتفاق سیاسی تاریخ معاصر ایران است که مرز سیاسی و اجتماعی بین ایران قدیم و جدید را مشخص می‌کند. آن رویداد دوران‌ساز برای نخستین بار مفهوم «شهروند» را با پایان دادن به

ادامه »

جایگاه حکومت ایران در رتبه‌بندی حکمرانی شایسته بنابه رتبه بندی شاخص های حکمرانی موسسه حکمرانی چندلر که شاخص های گوناگون و از جمله کارآمدی

ادامه »

آن‌چه در این نوشته می‌آید واکنش و پاسخ(دومِ) عبدالکریم سروش به سخنان اخیر محسن کدیور است که برای انتشار در اختیار زیتون قرار گرفته. زیتون با درج توضیحی از سردبیر و اعلام آمادگی برای پاسخ آقای محسن کدیور آن را منتشر می‌کند…

ادامه »