دستگیری سه تن دیگر در ارتباط با انتشار تصاویر گردشگران سد لفور

زیتون– حسن مفخمی٬جانشین فرمانده انتظامی مازندران٬ خبر از آن داد که سه متهم در رابطه با انتشار تصاویر سد لفور بازداشت شده‌اند.

حسن مفخمی شهرستانی امروز (دوشنبه) گفته که یک موتور چهار چرخ و دو فروند قایق نیز در این رابطه توقیف شده‌اند.

او در ادامه، از شناسایی دو متهم دیگر این پرونده و تلاش برای دستگیری آنان خبر داده است.

۱۸ خردادماه تصاویری در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی منشتر شد که چند نفر را مشغول تفریح در سد لفور مازندران نشان می‌داد.

این چندنفر با لباس شنا در قایقی بر روی دریاچه پشت این سد مشغول تفریح بودند.

یک روز پس از آن یونس حسینی‌ عالمی٬ دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مازندران، از دستگیری یکی از گردشگران این استان با عنوان «عوامل هنجارشکنی در سد لفور» خبر داد.

دادستان عمومی و انقلاب مازندران در این رابطه به خبرگزاری فارس گفته بود: «جلسه‌ای امروز به منظور بررسی اتفاقات و ناهنجاری‌های رخ داده در سد لفور، در فرمانداری شهرستان سوادکوه‌ شمالی برگزار شده است.»

او با تاکید بر اینکه جلسه با حضور مسؤولان شهرستانی برگزار شده است، افزوده بود: تحقیقات در این زمینه ادامه دارد و تا رسیدن به نتیجه نهایی این پرونده به صورت ویژه بررسی می‌شود.»

خبرگزاری تسنیم نیز خبر داده بود که پلیس قایق‌های این گردشگران را توقیف کرده است.

تصاویری منتشر شده که ماموران پلیس را در کنار سد لفور و در حال توقیف جلیقه‌ها و قایق گردشگران نشان می دهد.

تسنیم همچنین خبر داد که مسئول بخش خصوصی که حضور گردشگران در آب مربوط به آن‌ها بوده، شناسایی شده و این فرد به «دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سوادکوه شمالی» احضار شده است.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

مرگ ابراهیم رییسی چیزی را در معادلات سیاسی ایران تغییر داده است که بدون لحاظ کردن آن رفتن بر روش پیشین چیزی کم از فقدان خرد ندارد. جمهوری اسلامی پس از دوره‌ی اول حسن روحانی،

ادامه »

بنا به پژوهش های بین المللی، رشد اقتصادی فراگیر و پایدار، نیازمند حاکمیت شفاف، پاسخگو و مشارکتی است؛ که در آن حقوق و آزادی‌های

ادامه »

ما امیدواریم پزشکیان رئیس‌جمهور شود اما نگرانی‌هایی داریم: ۱- صیانت آراء برایمان مهم است که قدرت‌طلبان دوباره مثل ۸۸ تقلب

ادامه »