واکنش یک کارشناس امنیتی در مورد به کارگیری «پرستوها»

نماینده مجلس استفاده‌ی نهادهای امنیتی از زنان را تایید کرد

زیتون– علی مطهری٬ نماینده مردم تهران مجلس٬ به کارگیری «پرستو»‌ها را در بین نهادهای امنیتی تایید کرد.

مطهری در این رابطه در اینستاگرامش نوشت: «از اخبار رسیده و خصوصا سخنان خود آقای نجفی معلوم شد که افرادی در کشور پرستوهایی دارند که گاهی بر گرد سیاسیونی که منتقد یا مخالف به شمار می‌روند به پرواز درمی‌آورند و آنگاه فیلم و عکس تهیه می‌کنند برای بستن دهان او و حذف وی از صحنه سیاست، غافل از این که اگر این روشها در دنیا مرسوم و رایج است و مجاز شمرده می‌شود، برای یک مسلمان مجاز نیست بلکه حرام است.»

علی مطهری در ادامه یادداشت خود تاکید کرد: «تجسس در امور داخلی زندگی مردم از نظر اسلام مجاز نیست حتی برای یک هدف مقدس. در اسلام برای رسیدن به یک هدف مقدس نمی‌توان از یک وسیله نامقدس استفاده کرد. نمی‌توان برای حفظ نظام از هر وسیله‌ای استفاده کرد و با آبروی مردم بازی کرد. امیدوارم ماجرای آقای نجفی نقطه شروعی برای ترک این روشها باشد.»

روز گذشته امایک کارشناس امنیتی استفاده نهادهای امنیتی از زنان را برای دام گستری و تخلیه اطلاعاتی سیاسیون که در اصطلاح پرستو نامیده می‌شوند، تکذیب کرد.

این کارشناس امنیتی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس٬ نزدیک به اطلاعات سپاه٬ توضیح داد: «ادعاهای عجیب برخی افراد و جریانات که در ظاهر قصد حمایت از نجفی را دارند، بزودی به رسوایی بیشتر این افراد منجر خواهد شد.»

به گفته او طرح مسائلی مانند دام گذاشتن برای سیاسیون توسط یک زن با معیارهای شرعی، حرفه‌ای و اخلاقی دستگاه‌های اطلاعاتی جمهوری اسلامی مغایر است.

این کارشناس مسائل امنیتی با اشاره به «شیوه‌های غیرانسانی سرویس‌های جاسوسی و اطلاعاتی صهیونیست‌ها و برخی کشورهای غربی» گفت: «متاسفانه در مواردی مشاهده شده که این سرویس‌ها با اجیر کردن زنان، سعی در سوءاستفاده و تخلیه اطلاعاتی یا باج‌گیری از سیاسیون کرده‌اند.

اما این روشهای ناصواب با مبانی فکری جمهوری اسلامی در تضاد است و به هیچ عنوان دستگاههای اطلاعاتی جمهوری اسلامی از این روشها حتی برای دشمنان خود نیز استفاده نمی‌کند.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

2 پاسخ

 1. به حضرت امام ره بنیانگذار نظام مقدس گفتند اسلام را به خطر انداختید پاسخ فرمود حفظ اسلام واجب ولی حفظ حکومت اوجب واجبات است! یعنی اسلام هم فدای حکومت. پیش از آن گفته بودند این رفتارها با احکام اسلام سازگار نیست، ایشان گفتند حفظ احکام اسلام واجب ولی حفظ اسلام واجبتر است ! یعنی همه احکام اسلام را زیرپا بگذارید تا اسلام بماند(!) لازم شد اسلام را هم فدای حکومت کنید ! در جایی گفتند دروغ و شرب خمر هم در جاهایی واجب میشود و …!
  در این چهل سال هیچ جنایت و خیانتی نبود که برای سؤ استفاده و حفظ و ادامه این حکومت نشده باشد.
  مذاکرات محرمانه با شیطان بزرگ و دادن امتیازهای خلاف منافع کشور و پنهان داشتن آن از امت حزب اله حاضر در صحنه فراوان بود. حتا دومین ولی امر مسلمین جهان هم با دروغ و صحنه سازی انتخاب شد!
  خیانت ها و جنایت های این حکومت را حدو مرز و اندازه ای نیست. در حرم امام رضا هم بمب گذاشتند ! به جوانان و نامس مردم هم بفراوانی تجاوز کردند و انکار می کنند !
  هم اکنون هم ای بسا احتمال هست که در حال مذاکره با شیطان بزرگ هستند و برابر روشش جاری دراین چهل سال برای فریب دادن مردم در ظاهر حرفهای دیگری میزنند. آیین این حکومت مقدس همین است.
  آقای مطهری انگار تازه به هوش آمدند ! خبر ندارند !

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

واکنش یک کارشناس امنیتی در مورد به کارگیری «پرستوها»

اندیشمند حوزه علوم دینی، خانم صدیقه وسمقی، در یادداشت خود تحت عنوان “نه به ابتذال سرکوب‌گری” منتشر شده در سایت زیتون در ۴ خرداد ۱۴۰۲ می‌نویسد: “سال‌هاست که کشور ما در رأس بحران‌های فزاینده‌ی اقتصادی، اجتماعی،

ادامه »

سالهاست که کشور ما در رأس بحران‌های فزاینده‌ی اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی، از یک ابربحران رنج می‌برد، ابربحرانی که از دل بحران‌های فراوان

ادامه »

انسان ها را از منظر نسبت آنها با دردها و مسئولیت‌پذیری اجتماعی عموماً به چهار دسته می‌توان تقسیم کرد: ۱.

ادامه »