گشت‌های رضویون برای «کنترل بیشتر» به خیابان‌ها می‌آیند

زیتون–  محمد شرفی٬ رییس پلیس پیشگیری ناجا٬ از راه اندازی قرارگاه ابوذر، گشت‌های رضویون، استفاده از ظرفیت موسسات حفاظتی و مراقبتی، نگهبانان محله و پلیس‌های افتخاری خبر داد.

محمد شرفی گفت که گشت‌های رضویون برای کنترل بیشتر به خیابان‌ها خواهند آمد و به کارگیری آنان از برنامه‌های ویژه ناجا برای پیشگیری از وقوع سرقت در ایام پایانی سال است.

رییس پلیس پیشگیری ناجا گفت: «با عنایت به اینکه در آستانه روزهای پایانی سال قرار داریم و به تبع آن، حجم ترددهای مردم در مراکز خرید بیشترمی شود، پلیس برنامه‌های پیشگیرانه‌ای را برای کاهش وقوع جرایم به‌ویژه سرقت در نظر دارد.»
او راه‌اندازی قرارگاه ابوذر که به‌طور اختصاصی در مورد وقوع و کشف سرقت‌ها در سطح کشور برنامه‌ریزی و پیگیری می‌کند، را اقدام مهم ناجا در این حوزه دانست و اظهارکرد: منابع انسانی کلانتری‌ها و پاسگاه‌های انتظامی نیز با حضور نیروهای کمکی و آموزشی تقویت خواهند شد.
شرفی از ارتقای توان تحرک‌پذیری کلانتری‌ها با تقویت یگان‌های خودرویی ناجا به ویژه دراین ایام خبر داد و گفت: «سایر دستگاه‌ها نیز در این حوزه می‌توانند کمک کار ناجا باشند.»
رییس پلیس پیشگیری ناجا به اجرای طرح رضویون با همکاری بسیج در حوزه پیشگیری از جرم اشاره و تصریح کرد: «در این طرح نیروهای بسیج با هماهنگی پلیس گشت‌هایی را برای ارتقای امنیت محلات تنظیم و راه‌اندازی می‌کنند که با هدف گذاری دقیق و تعیین حوزه تحت پوشش همراه خواهد بود.»
تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

بازار دید و بازدیدهای دیپلماتیک در منطقه گرم است و ظاهرا روند نوینی از روابط و همکاری‌های منطقه‌ای شکل گرفته است. فرصت‌های جدید و تهدیدهای نوین، هم بازارها را به حرکت درآورده و هم موجب

ادامه »

در میان فعالین سیاسی بحثی جدی در جریان است که سرنگونی نظام جمهوری اسلامی و گذار یک‌باره از حکومت چه پیامدهایی خواهد داشت. بررسی شرایط ایران نشان می‌دهد که به احتمال زیاد پیامد سرنگونی حکومت «خلاء سیاسی» خواهد بود. در توضیح ویژگی‌های این پدیده می‌توان گفت…

ادامه »

رضا شاه در عمل یک رئیس جمهور مادام العمر در سرمشق اقتدارگرایانه بود. او هیچ ویژگی متعارف یک پادشاه را نداشت.تمام وقت خود را صرف اداره کشور می‌کرد. تفریح و فراغت پادشاه و سپردن امور اجرایی کشور به دیوان برای رضا شاه چندان معنا نداشت. در دوران حکمرانی او

ادامه »