معاون دادستان کل: اینستاگرام را فیلتر می‌کنیم

زیتون–  جواد جاویدنیا٬ معاون امور فضای مجازی دادستان کل کشور٬ گفت: «اتفاقات اخیر و مسدود شدن صفحه شخصی بسیاری از مسئولان ما در اینستاگرام بزرگترین بی‌احترامی به ملت ایران است.»

صفحه اینستاگرام متعلق به ابراهیم رئیسی، رییس قوه قضاییه، امروز مسدود شد.

روز گذشته نیز صفحات متعلق به برخی از فرماندهان سپاه پاسداران در این شبکه اجتماعی مسدود شده بود.  کمپانی اینستاگرام صفحات مربوط به سپاه پاسداران و قاسم سلیمانی را رسما مسدود کرد.

این تصمیم اینستاگرام پس از قرار گرفتن نام سپاه پاسداران در لیست گروه‌های تروریستی توسط آمریکا اتخاذ شده است.

روز دوشنبه نام سپاه پاسداران به طور رسمی در فهرست «سازمان‌های تروریستی خارجی» آمریکا ثبت شد.

معاون امور فضای مجازی دادستان کل کشور در این رابطه گفت: «دولت اگر راهی بجز فیلترینگ دارد ورود کرده و بر آن اعمال حاکمیت کند؛ اما اگر واقعاً راهی باقی نمانده، چاره‌ای جز فیلتر شدن اینستاگرام نیست.»

پس از صفحه‌های سپاه پاسداران و قاسم سلیمانی صفحات اینستاگرام سرلشکر محمد جعفری، فرمانده سپاه و همچنین سرتیپ محمد پاکپور، فرمانده نیروی زمینی سپاه مسدود شده است.

طی ساعات گذشته حساب‌های دیگر فرماند‌ه‌هان فعلی و قدیمی سپاه نیز بسته شد.

به گزارش «زیتون» تا این لحظه حساب کاربری سردار قاسم سلیمانی با ۸۸۸.۴k ٬ حساب سپاه پاسداران با ۳۹۲.۹k ٬ سرلشگر عزیز جعفری با ۳۷۴.۶k ٬ محمد باقر قالیباف با ۲۲۸k ٬ سرلشگر باقری با ۲۱۴.۸k ٬ سردار حاج سعیدقاسمی با ۱۴۰k و سردار موسی کمالی با ۲۴.۹k فالوئر مسدود شده است.

همچنین حساب سید عزت الله ضرغامى با ۱۴۶.۱k ٬ حساب سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با ۱۱۲.۱k و حساب ارتش و سپاه ایران با ۱۱۰.۸k فالوئر و حساب رییس قوه قضاییه مسدود شده است.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

عصر بی‌خبری، عصر حکومت پادشاهان قاجار بر کشور ماست. بی تفاوتی مطلق به منافع ملی و تمرکز بر منافع شخصی و گروهی، عدم درک مبانی سیاست خارجی و گذار از فرصت‌هایی که باید در صحنه

ادامه »

روز سیزدهم دی مصادف با سالگرد ترور سردار سلیمانی حدود ۶۰ نفر از فرماندهان سپاه از مناطق مختلف کشور به بیت خامنه ای رفته

ادامه »

این نوشتار نه در مدح حجاب بلکه درباره اهمیت آزادی پوشش و از آن مهم‌تر آزادی زن برای ایجاد تغییر

ادامه »